0
clear
  • Висок Квалитет на Нов Пикап Ролери За Ricoh AF1075 1060 1065 1075 2075 2051 2060 6001 1350 7001 7500 8000 8001 9001 Pick up roller
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет на Нов Пикап Ролери За Ricoh AF1075 1060 1065 1075 2075 2051 2060 6001 1350 7001 7500 8000 8001 9001 Pick up roller

Висок Квалитет на Нов Пикап Ролери За Ricoh AF1075 1060 1065 1075 2075 2051 2060 6001 1350 7001 7500 8000 8001 9001 Pick up roller

DEN 624.00
DEN 593.00

Достапност
Производот е достапен

Висок Квалитет на Нов Пикап Ролери За Ricoh AF1075 1060 1065 1075 2075 2051 2060 6001 1350 7001 7500 8000 8001 9001 Pick up roller
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Кон својствата

Број На Модел На:
1075
боја:
Зелена
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
Објектот:
Пикап Roller Pick up roller
Модел:
AF1060 1060 1065 1075 2051 2060 2075 6001 1350 7001
Модел 1:
7500 8000 9001 8001 6500 5500 7000 6000 8000
ОЕМ Бр.:
AF03-2050 ГОДИНА AF03-0051 AF03-1065

Производи во категоријата

ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ве молиме не ја напушти к

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP p1005.П

Опис : Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опремаСе користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 46

95% нови ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина...

2 ПАРЧИЊА Нови Acrorip Acro 8.23 RIP софтвер со копчето за Заклучување dongle за Epson R230 Сите Модели УВ flatbed инкџет печа

Висок Квалитет на Тапан Чистење Ножот За Коника Minolta Bizhub Про C5500 C5501 C6500 C6501 C500 ПРИТИСНЕТЕ C6000 C7000 Wiper Сечило

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено зелена материјал,Овој производ може да се примен

Патека за хартија Храна Ролери Комплет за Поправка / Џем Поправка Комплет за Laser Jet P1005 P1006 P1007 P1008 P1009 M1213 12

Доколку стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или разм

Тип : Duplicator / Копир МастилоБренд : befonМодел : ЈП500Јачина на звук : 1000 MLБоја : ЦрнаСостојба : 100% нови и оригина

10pcs Stepper Моторни Возачот Ладење Блок Heatsink за DRV8825 TMC2100Спецификација : Боја : СинаКоличина : 10pcsФункција : То

Ние го прифаќаме само Алиплати тука Ние ќе брод објектот во рок од 23 дена по уплатата примена Ако ви треб

Генерички Заостанува Кабел за / 5500;30pin, 2070mm C609060060Печатач компатибилност : / 5500На глава за печатење се б

опис на производот2 парчиња / многу инкџет печатач, резервни делови Алуминиум чистење вентил два начини

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HPM506 Dn.

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

Please wait...