0
clear
  • Buffle 20pcs/Многу CR1616 BR1616 ECR1616 5021LC L11 L28 Копчето Мобилен литиум Батерија
  • -20%
  • -20%
Buffle 20pcs/Многу CR1616 BR1616 ECR1616 5021LC L11 L28 Копчето Мобилен литиум Батерија

Buffle 20pcs/Многу CR1616 BR1616 ECR1616 5021LC L11 L28 Копчето Мобилен литиум Батерија

DEN 311.52
DEN 221.00

Достапност
Производот е достапен

Некои посебни проблеми може да предизвика одложување, особено за време на шопинг сезона. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и во детали. Ние да се потрудиме да им служи на нашите било клиенти. "Се проценува Време на Испорака" е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За повеќе информации и производи, ве молиме слободно да ја посетите нашата продавница. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од страна на клиентите не обезбедуваат доволно информации кога го стави на ред.6 mm
Температура : -40 до +60 целзиусови степени
Исто така, може да биде познат како : CR1616, DL1616, ECR1616, BR1616, 280-209, DL 1616 B, CR1616-1 W, LM1616, KCR1616, 5021 LC, L11, L28
Примена : Heart Rate Монитор, Часовници, Камери, Калкулатори, Автомобил Безбедност Аларм, Keyless Автомобил Remotes, Организаторите, Glucometer, Компјутерска Опрема (резервна копија на меморијата на батеријата) CMOS, Играчки, Комуникациска Опрема, податоци пакет за видео камери и други помагала за кои се бара оваа батеријата големина
Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-Експрес испорака метод.0 V
Нормалните Капацитет : 50m Ah
Постојана струја : 2m A (максимум)
Пулсот струја : 10m A (максимум)
Максимална димензија : 16 x 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние нудиме на големо & количество цел и да го прифатат dropship. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 50 дена од плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се прошири на заштита на време за вас.
Buffle 20pcs/Многу CR1616 BR1616 ECR1616 5021 LC L11 L28 Копчето Мобилен литиум Батерија
Батерија Тип : Батеријата CR1616 3 V Литиум Копчето Батеријата BR1616 Монета Ќелија
Бренд : Buffle
Хемија : Li Mn O2 Батеријата
Номиналниот напон : 3 V
Критичниот напон : 2.

Кон својствата

Бренд Име:
Buffle
Големина:
16*1.6mm
Номиналниот Капацитет:
50mAh
Номиналниот Напон:
3V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CR1616
Тип На Батерија:
LiMnO2
Пакет Се Вклучени:
20pcs CR1616 3V Копчето Батеријата
Поддршка:
Пад на превозот
погоден:
3D очила, види,далечински управувач
модели:
DL1616 ECR1616 5021LC L11 L28

Производи во категоријата

2 парчиња / многу РЕНАТА Сребро Оксид Види 393 SR754 W 754 1.55 V 100% 393 рената 754 Батеријата Спецификации : Модел : 393

SUNMAX CR2450 BR2450 LM2450 ЛИТИУМ БАТЕРИИ БРОД од страна на воздух mailИсто така познато и како : ECR2450, KCR2450, BR2450, LM2450, CR2

2 парчиња рената Сребро Оксид Види 373 SR916 SW 916 1.55 V 100% рената 373 рената 916 батеријата Спецификации : Модел : 373

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предме

10 Pcs / пакет 100% Рената Бренд 371 SR920 SW LR69 LR920 AG6 Види Батерија Спецификации : Модел : 371 SR920 SW Состојба : 100% Сосем

5x Wama CR2025 Копчето Мобилен Монета Тесто y BR2025 2025 DL2025 ECR2025 KCR2025 LM2025 литиум Литиум 3 V Автомобил Далечинскиот у

100 PCS SUNMAX CR1620 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : CR1620 ECR CR1620 , KCR CR1620 , БР CR162

20pcs / многу Швајцарската До 2032 Рената Копчето CR2032 Часовници 3 V Далечински Управувач Играчка Батеријата с

20pces / 4packs Buffle CR2016 Копчето Мобилен Монета Батерии Liion Литиум 3 V Автомобил Далечински Види Батерија ECR2016 KCR20

5pcs / Пакет Wama Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Литиум Liion 40m Ah 3.6 V Монета Батеријата се Замени CR2032 Нов

НОВИ 30x CR1616 ECR1616 KCR1616 5021 LC BR1616 LM1616 1616 Батерии брод на светотКоличина : 30pcs исто Така именуван како : CR1616 / ECR16

грамада+Бесплатен Превозот+50pcs CR2032 BR2032 DL2032 SBT15 EA2032 C ECR2032 L2032 CR до 2032 Литиум Liion 3 V Копчето Мобилен Монета Ба

Нови Вистински Panasonic CR2450 CR 2450 3 V Литиум Копчето Мобилен Батеријата Монета Батерии За рачни Часовници,час

Модел : CR2450Напон : 3 VКапацитет : 550m AhПакет : најголемиот Дел пак, 5pcs / картичка За повеќе информации и произ

20pcs / 4pack Wama CR2025 Копчето Мобилен Батерии BR2025 2025 DL2025 Литиум 3 V Монета Батеријата Автомобил PC Одбор Далечинс

Батерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 Б

40pcs / многу Wama AG10 LR1130 389 390 1 Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца...

10 PCS SUNMAX CR1225 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : CR1225 ECR1225, KCR1225, BR1225, LM1225 ...

CR1632 1632 DL1632 3 V 120mah Литиум Копчето Монета Батеријата За електронски види,електрични калкулатор,робот игра

500 PCS / МНОГУ PKCELL CR927 3 V Копчето Мобилен БатерииБатерија Тип : Батеријата CR927 3 V Литиум Копчето Батеријата BR

* 100% нов висок квалитет на генерички* Оваа CR2032 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енер

Please wait...