0
clear
  • BOLAFYNIA Деца Играчка Октопод морски животни модел бебе детска играчка за Божиќ Подарок за Роденден
  • -20%
  • -20%
BOLAFYNIA Деца Играчка Октопод морски животни модел бебе детска играчка за Божиќ Подарок за Роденден

BOLAFYNIA Деца Играчка Октопод морски животни модел бебе детска играчка за Божиќ Подарок за Роденден

DEN 602.88
DEN 422.00

Достапност
Производот е достапен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Информации за производот Производот параметри : 【Име на Производ】 : Октопод 【Производ Објект】 : FAS016105 【Пакување】 : ЈП торба 【Производ Големина】 : 11x10x4.6 CM((прирачник за мерење, мала грешка) 【Производ Материјал】 : Зелена ПВЦ материјал 【Карактеристики на Производот】 : Статични солидна диносаурус модел, mandible може да се движи [Одржување] : ги со вода, се забранува изложеност Производ Шоу
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Што е производ пакет?
A : Orarganza подарок кеса +торба курир
П : јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за испитување, ако би сакал да се купи многу парчиња, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.

Кон својствата

Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
Не близина на Оган
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
11x10x4.6CM
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size
Број На Модел На:
FAS016105
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел

Производи во категоријата

1 / 6 Брус Вилис Умре Хард Машки Главата Sculpt За 12" Жешка Играчки Бројки Опис : Големина : 1 / 6 СкалаСостојба :

1 Умрефрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓунар

Mezco се Восхитуваат Deadpool XМажи Супер Херој Еден : 12 Колективна Слика Играчки 16cm BJD Акција Фигура Играчки за

Функција 100% НовиАко добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на о

ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето

26pcs англиски Писмо роботи Деформација Азбука Трансформација роботи Загатка Составени Робот Образовни

Внимание : Тоа Само вклучува палто и панталони! Другите не се опфатениГолемина : 1 / 6 Пакет : Грб&1Панталон

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме

1 / 6 скала Машки Главата Sculpts Модел Играчки Downey Jr Iron Man 3 Капетан Америка Граѓанска Војна Тони Со Вратот По

Нов Стил 1 / 6 Скала Машки Главата Sculpt За 12 Мажи" Акција Фигура Играчки Колекции Опис : Големина : 1 / 6 СкалаС

Едно Парче Акција Фигури Аце Кошмар Luffy Doflamingo Zoro Corazon Брук Sengoku Слика Едно Парче Аниме OnepieceАкцијаСликаТи

Големина : еден од нив ca 8 см висок, 10cm долго најголемиот дел на објектот , нема пакет, па така може да имаа

Големина : беа 25,5*12cm најголемиот дел на објектот , нема пакет, па така може да имаат малку недостаток Кори

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме

Производ Висина : Околу 18 CMСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиС Е ПКако да се целКако да се плати

Добредојдовте на нашата продавница!Продавачот ВетувањеПлаќање И Испорака : 1 Ние, главно, се користи Кин

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Ве молиме

Големина : 1 / 6За : 12"Бројки ТелаПакетот Вклучува : Watch*1Светлото*1

Опис на производот Наруто Hatake Kakashi Акција Фигури Играчки Јапонија Аниме Наруто Фигурини Колекција ПВЦ М

F eatures : Производ висина : околу 3.4*3.1 c mТежина : 0.019 kgМатеријал : ПВЦ 100% Сосема нов & Висок квалитет Возраст : >

Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактиратеза решение, нам

големина : 3.75 инчи (ca 10cm) материјал : пвц пакет : opp вреќа може да имаат малку пропустот

Предмет : Минијатурни Ramen Keychain ИграчкаМатеријал : ПВЦГолемина : 4.5 cmПакување : Opp ВреќаСостојба : 100% НовиНа

Please wait...