0
clear
  • 1pc на логото етикета pyrograph машина притисок pyrograph логото на печатење машина
  • -20%
  • -20%
1pc на логото етикета pyrograph машина притисок pyrograph логото на печатење машина

1pc на логото етикета pyrograph машина притисок pyrograph логото на печатење машина

DEN 22560.00

Достапност
Производот е достапен


логото етикета pyrograph машина притисок pyrograph логото на печатење машина
фотографијата покажува :
Параметар : 1. Моќ 110 V/220 V 2. Топол печат област : 10*15 CM 3. Моќност : 550 W

Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
001
Состојба:
Нови
Напон:
110V/220V
Топол печат област:
10*15cm
моќност:
550W

Производи во категоријата

2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го

1pc BQL12 Y Комерцијални сладолед Macchina 12 L / h Во Acciaio Инокс сладолед Создателот 1360 w 220 V / 50 HzСликата покажуваОп

1pc Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB1слика покаже :

110 / 220 V Пулсен притисок platoon притиснете поправка мобилен телефон LCD екранлинија машина може да горните и

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛКарактеристики : Оваа машина е многу Погоден за чај, храна, храна, семиња, овошје

1pc К30 L 220 V 1500 W Комерцијални електрични 30l мраз блендер, миксер мраз, овошје изасилувач Комерцијални мраз

220v / 110 V QE месо машина со макара,месо slicer, месо машина за сечењеСликата покажува : ОПИС&СПЕЦИФИКАЦИЈАИме

Вчитај : 70 KG (со електромагнетни кочница)4 Уредот е стабилна, ниско ниво на бучава, мала големина, широк сп

110 / 220 V Удар видов слот машина CP24 B наочари perforate пиламило да користат двојна цел очила опрема 1 PCСликата п

1pc Комерцијални DZ400 304stainless челик продлабочување на еден коморавакуумско пакување машинаСликата покажу

Функција за употреба : Погоден за сите видови на автомобили и семејството простор без мртви краеви, без

Магнетни stirrer со греење машина HJ4А4 во 1 дигитален стабилно греењемагнетни stirrer 110 / 220 V 1 PCСликата покажува

220 / 380 V 1 PC Рака моќ chamfering машина ГR200 преносниchamfering машина 09mm chamfering машинаСликата покажува : Опис : Напон :

Најнов висока ефикасност дизајн корисна домашни quail јајце машина перфоратор huller машина sheller машинаСлик

Висока температура помине алатка за дезинфекција кабинет CH360 T салон топол воздухдезинфекција кабинет

1pcs Види поправка алатки 5700Z Уред за отворање и затворање се види случај се Види Алатки види случај openning а

220 V 380 W 1 PC JNNJ3 B тип инспекција ориз мелница машина десктоп тест мелницаоризова бела степен машинска опре

Преносни автоматски електрични шише ограничување машина Капа нарезници Машина електрични капа запеча

1 PC Прирачник рампа печатење опрема лого печатач машиниединствена боја на нафта печат печатач дизајн ум

Професионални Помине полирач Recharger Бриши лак Средување на ноктитеПреносни Електрични мелење машина ал

Водород и кислород горивни ќелии енергија демонстрација инструментнова енергија апликација 1 PCСликата

Добар квалитет топла продажба фабрика цена мали кокошка, патка goose quail јајце машина за перење јајце чист

Please wait...