0
clear
  • Klsyanyo Мулти-функционални Компактен Водоотпорен Виси Козметички Патна Торба Toiletry Neceser Миење Торба Шминка Necessaire Организатор
  • -20%
  • -20%
Klsyanyo Мулти-функционални Компактен Водоотпорен Виси Козметички Патна Торба Toiletry Neceser Миење Торба Шминка Necessaire Организатор

Klsyanyo Мулти-функционални Компактен Водоотпорен Виси Козметички Патна Торба Toiletry Neceser Миење Торба Шминка Necessaire

DEN 863.52
DEN 604.00

Достапност
Производот е достапен

Компактен четири слоеви сад со кука, може да биде Вертикално ширевте
Водоотпорен надворешноста оксфорд ткаенина маска,внатрешни работи Terylene крпа, издржливи и перат
Надворешни Димензии : 24(L) x16(W) x8(H) cm / 9.44(L) x 6.29(W) x 3.14(H) инчен
Материјал : Оксфорд ткаенина, СТП памук, Terylene крпа;бизнис патување и отворено активност сместување
Издржливи и мазна патент, виси јамка;Четири укината сад, различни торба тип за складирање, може да се вертикално закачи за лесен за пристап.
Опис : отпорен на Вода
Тежина : 0.195 Kg
Материјал : вода-отвратителен најлон
Бенефиции : Кука да се откажам до
Карактеристики : Mesh џеб, zippered оддел -
Затворање Тип : Патент
Кутија Содржина : 1 X Козметички торба toiletries

Кон својствата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Висина:
24.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
160g
Материјал Состав:
ПВЦ
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Oxford
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
BG-WABB161
Бренд Име:
Klsyanyo
Објектот Должина:
16 cm

Производи во категоријата

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина23*8*15cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСли

Но, повеќе пријави се на вашата сметка5.Материјал : водоотпорен материјал2 Western Union,Money transferC.Можете да го н

Dispalang Козметички Кеси Жените Шарени Печати Деца Молив Пенкало Случај На Девојките Направи До Торба Пате

Канцелариски Складирање Торба ОПИС : Студентот канцелариски Складирање торба, печатени со аниме бројки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.кога ќе го поставите нов

DEZEMIN Висок Квалитет на TSA Јасно се Носат на Патување Toiletry Торба за Бизнис Ttrip Празник Еколошки1 Материјал

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.За Пад на П

нови пристигнување голем капацитет козметички торба корејски шминка торба точка жените чанта преносни

e Tya Бренд Жените Козметички Торба Патна Торбичка Голем Капацитет за Миење Торби за Шминка Организатор С

Информации : Материјал : ПВЦ ВодоотпоренГолемина : 23cm x 14cm x 8.5 cmТежина : 95gНа необработени сликаПлаќање1.Ни

Име на производ : Козметички Торба Одговара за : Жените Главен Материјал : Најлон Големина : Укината : 18.5 x

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

Големина : 22cm*12cm*13cmТежина : 0.23 kgВодоотпорен Мода Складирање Торба Козметички Бренд Кеси Neceser Преносни Со

Добредојдовте на Нашиот Магазин, Прв Клиент!Жените Мода Козметички Кеси ПВЦ Toiletry Кеси Патувањето Орган

ГОЛЕМИНА : 20*8*8 CMВнимание : 1 Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и водат ткаенина, податоците ќе им

e Tya Патување Козметички Торба Мода Цветни Печатење Сочинуваат Торба Toiletry Миење Комплет Торби за Шминка

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе вра

Двоендек патент затворање, разновиден и мултифункција Шминка торба, совршен за патување користи Одличе

Аниме Студент Канцелариски ТорбичкаОПИС : Студентот канцелариски торбичка / молив случај, печатени со а

ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски

СпецификацииНов и Висок квалитетПредмет Тип : Козметички торбаМатеријал : СТПГолемина На : 16*7*12.5(L*W*H)Пак

Пратката внимание : 1.За пратката само може да изберете кина регистрирани воздух mail или epacket, но понекога

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи FORUDESIGNS е по

ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст tamanho : како imagens Mostram outros Produtos RecomendarAnswer : _______________________

Please wait...