0
clear
  • Дијамант Везови Градот на Мојот Сон Полн Дијамант Сликарство Колекции за Везови Плоштадот Вежба Кристал Пејст Unfinish Декор
  • -20%
  • -20%
Дијамант Везови Градот на Мојот Сон Полн Дијамант Сликарство Колекции за Везови Плоштадот Вежба Кристал Пејст Unfinish Декор

Дијамант Везови Градот на Мојот Сон Полн Дијамант Сликарство Колекции за Везови Плоштадот Вежба Кристал Пејст Unfinish Декор

DEN 499.20
DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.

Кон својствата

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број на Бои:
30-45
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% 5D целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Алатки:
форцепс или креда,пластични плочи или кутии
Шема:
Дома Декорација Ѕид Налепница
Видови:
Полн плоштад дијамант сликарство крстот бод

Производи во категоријата

Ви благодариме за вашата поддршка и сите!услугаВи благодариме многу за да изберете ние,Ние секогаш се о

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можем

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Ние ќе го реши проблемот.Производ Спецификите и Фото ШоуВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рам

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот рас

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

П : Колку време ќе можете да го испратите производи?A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката в

Alice земјата на чудата Дијамант Везови 5 D Сликарство Крстот Бод Мозаик Шема круг Кристал везана подарок Д

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И ако сеушт

П : Што да правам ако не добие доволно дијамант?A : почитувани Firend, можете да не контактирате повторно исп

DIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Експрес обично имаат царина прашање, во

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ZOOYA Дијамант E mbroideryБоја Количина : 3045 Бои Употреба : Почетн

Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетув

Божиќ подарок diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант везови целосна вежба Дијамант сликарс

за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (12 cm).Дијаман

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содр

Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа И ние ќе ви одгово

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Пад На ПревозотИмаме Најдобар Ква

Please wait...