0
clear
  • TIEGEM Биро Phone Држач за iPhone Универзална Стои Свитлива Phone Држач за Samsung Galaxy S8 Таблета Вашиот Мобилен Телефон Носителот
  • -20%
  • -20%
TIEGEM Биро Phone Држач за iPhone Универзална Стои Свитлива Phone Држач за Samsung Galaxy S8 Таблета Вашиот Мобилен Телефон Носителот

TIEGEM Биро Phone Држач за iPhone Универзална Стои Свитлива Phone Држач за Samsung Galaxy S8 Таблета Вашиот Мобилен Телефон Носителот

DEN 191.04

Достапност
Производот е достапен


-Лесен и свитлива, лесен за носење, Погодно за гледање на видеа, гледање фотографии, читање, снимање на видео, фото преземање и повеќе. -Повеќе трајни и Стабилни ,целосна Поддршка за паметни телефони и таблет уред тежина -Мулти-Агол : Застане лесно се прилагодува помеѓу 5 различни агли, поддршка на вертикална и хоризонтална гледање. -100% со Добар Квалитет : Не се лизга, цврст стисок табовите и облоги заштитете го вашиот уред и чувајте го на место, додека во користете Компатибилен со сите Мобилни телефони и табот,подлошки(за i Phone, samsung, sony htc meizu zuk nubia итн.)
Најдобри Услуги На Клиентите
Ние сме среќни да помогнеме. Ако задоволство,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда 180 Дена квалитет прашања за слободна размена 60 Дена не се пристигне за целосна наплата од 90 Дена не ми се допаѓа,ја врати стоката & наплата 72 Часа породување по исплата потврди(exacept одмор)
Најдобра услуга на клиентите Gurantee : Ако имате некоја причина со кој било производ . ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прв и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо!

Кон својствата

Бренд Име:
TIEGEM
Број На Модел На:
Мобилен телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Употреба:
Биро
Магнетно:
No
Функција:
Универзален Телефон Носителот & Стои, Таблет стојат
боја:
црна, бела, сина
wight:
32g
Компатибилен iPhone Модел 1:
за iPhone 4/ iPhone 5 SE/ iPhone 6 6s/ iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел 2:
за Samsung галакси s8, s7, s6, j3, j5, j7, A3, A5, О7
Компатибилен iPhone Модел 3:
за Xiaomi redmi забелешка 3 про, Xiaomi mi6, mipad 3,
Компатибилен iPhone Модел 4:
за Meizu m3s, Meizu про 6, таблет и сл.
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка

Производи во категоријата

Направени од високо квалитетна ABS, безбедно и нетоксичен 360 степен ротација за да го поставите вашиот ур

XMXCZKJ Магнетни Мини Воздухот се Пропустливи Автомобил Планината Носителот Лулка Универзален Автомобил

2018 Надградба На Верзија Отпорен На Вода Торба Мотоцикл / Велосипед Телефон НосителотПоради секој компј

започнете Цена : $9.36 Цена : $10.58 Цена : $13.08 Цена : $4.74 Цена : $2.16 Цена : $13.52крајотзапочнетеУниверзална Велосип

Телефон Носителот паметен Телефон За Xiaomi Флексибилни Долго Рака Mobile За 3.06.0 инчен Екран Десктоп Планина

Карактеристики : Еластична автомобил воланот носителот, држете го вашиот уред на воланот Еластична диз

XMXCZKJ Велосипед телефон Носителот Водоотпорен Перница Случај Мото Велосипед Handlebar Планината Стојат Прил

полни се залагаме за i Watch и паметни телефони Хуманизирано дизајн, удобно видите агол за вас...

360 Степен Ротација Прилагодливи Универзална паметен Телефон Велосипед Планината Мобилен Телефон Велос

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Универзална Прилагодливи Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Носителот Стојат Handlebar Клип Планината За

започнетекрајот2 ПАРЧИЊА Велосипед Велосипед Мотор Handlebar Планината Телефон Носителот Rotatable Gps Mtb Универ

XMXCZKJ на Полначот на Телефонот Носителот Стојат Чи Безжични Полнење Клупа Мобилни Заградата За Samsung Galaxy No

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Оригиналниот Гласно говорник ѕвончето измамник За HOMTOM HT3 5.0"1280*720 HD MTK6580 Quad Core бесплатен превозот1 висок qua

XMXCZKJ Магнетни Автомобил Телефон Носителот Прилагодливи Воздухот се Пропустливи Планината Држач За Моб

Шофершајбната Автомобил Мобилен Телефон Носителот Suporte Став Celular Не Carro за Iphone 6 мото 360 Универзална Monopod

ве Молиме да забележите кога ќе го поставите цел Прстен може да ротира 360 степени, во зависност од аголот

Карактеристики : 3 ВО 1 Докинг Станица За Apple Види i Phone, i Pad.Направени од Бамбус дрво, комбинација смисла на

20167 Најновите CDMA DCS двојна бенд rpeater ,850 / 1800 MHZ Сигнал се Подобри2 Откако ќе connet кабли и антена врз бустер ,Lcd

1.Уникатен Дизајн : Дизајнот за apple се види и iphone, поддршка за Apple види серија 1 / серија 2 (38mm и 42mm) и повеќет

Универзален Автомобил Телефон Носителот Случај За i Phone 6 Samsung Галакси Core Премиер Huawei P8 Лајт За Xiaomi Redmi Заб

Топла Продажба Автомобил Телефон Носителот Флексибилни Октопод Tripod За Huawei Чест Пчела / Huawei Y5 C / Huawei Иска

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Универзална Наплаќа Мотоцикл Телефон НосителотПоради секој компјутер / телефон прикаже различни, фото

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

Please wait...