0
clear
  • RUKWAACH Shockproof Тешки Случај за iPad Воздух 2 Заштити Кожата Гума Хибрид Поклопец Стои Случај w/ Страна Кожа за на Рака за iPad 6
  • -20%
  • -20%
RUKWAACH Shockproof Тешки Случај за iPad Воздух 2 Заштити Кожата Гума Хибрид Поклопец Стои Случај w/ Страна Кожа за на Рака за iPad 6

RUKWAACH Shockproof Тешки Случај за iPad Воздух 2 Заштити Кожата Гума Хибрид Поклопец Стои Случај w/ Страна Кожа за на Рака за

DEN 1194.72
DEN 777.00

Достапност
Производот е достапен


Shockproof Тешки Случај за i Pad Воздух 2 Заштити Кожата Гума Хибрид Поклопец Стои Случај со Рака Кожа за на Рака за i Pad 6
Овој оглас е за i Pad ВОЗДУХ 2 - Не се користи за i Pad ВОЗДУХ Карактеристики : Пад Доказ : Од 1.8 m заспивам ќе биде во ред Водоотпорен : Може да го поддржи 1 час под 200 mm Врнежи Shockproof : го Помине тестот под 18 часа од 20 до 2000 hz на фреквенција Dustproof : Може да поддржуваат 3 часа под брзина од 18 милиони/втор Потпирач за поддршка 360 степени ротирачки Опис : 100% Нов Бренд, 3rd Партија Производ Материјал : Пластични + Силикони Вграден Екран на Допир за Заштитник Изградена-во Потпирачот Она што е во Кутијата? 1 x Случај со Polybag пакување + Пена Заштита
ПОВРАТНИ информации -Во AIRDIGI TECHNOLOGY CO.,ОГРАНИЧЕН ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не сте задоволни не остави негативни повратни информации во знак на одмазда за неисправен производ или нешто што не се очекуваат. Ве молам само да не контактирате преку Ali Express пораки и ние брзо ќе се реши ова прашање. Исто така, запомнете секогаш да ја напушти 5 ѕвезди за секоја од 4 категории кога оставајќи повратни информации за ИСПОРАКА(INTERNALTIONAL) -Предмети ќе биде предаден, 5 дена во неделата вклучувајќи ги празниците и викендите -Следење може да трае 5 работни дена да се ажурира во зависност од тоа колку брзо на поштенски услуги ажурирања има систем за следење -Предмети ќе биде предаден, Кина/Netherland Пост Пост за Слободни. Брод од страна на DHL/Федекс/UPS/EMS ИТН. PLS НИ ОСТАВИ ПОРАКА -ве Молиме изберете од прва класа пошта меѓународниот, приоритет пошта меѓународниот, или express mail international-Без разлика кој метод на превозот ќе се избере таа се уште може да преземе целосна 7-45 дена или дури и подолго, во зависност од вашиот земји царинските прописи, поштенска услуга брзина, време, итн.. -Ние не сме одговорни за царинските давачки/такси се ВРАЌА/ПРОБЛЕМИ -Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите -ве Молам само да не контактирате преку Ali Express пораки за да можеме да работиме на секој проблем на случај по случај -Сите производи купени дојде со 60 ден гаранција од денот на по можете да добиете на стоки -се Врати превозот е платен од страна на купувачот

Кон својствата

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Водоотпорен,Анти-Прашина
Материјал:
Пластични
Должина:
9.5inch
Бренд Име:
RUKWAACH
Пакет:
No
Ширина:
7.3inch
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Модел Компатибилност:
за ipad воздух 2
Број На Модел На:
за Apple ipad 2/3/4
Стил:
Повик
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Стил:
Школка За Заштита/Кожата
квалитет:
КК помине+
Материјал:
PC + Силикони + Touch Screen Protector
Функција:
Совршен Fix
Употреба:
За вашите деца
Пакување:
Polybag пакување + Пена
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
превозот:
слободен од кина пост
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Книгата Стил Стојат СТП Кожа Случај за i Pad 2 3 4 Шарени Smart Таблета Покрие Авто Спиење Дизајн Црна Розева Р

На таблет компјутер лагер за завиткување прибор, погодни за носење, практично користење, високо квалите

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

За Apple i Pad Mini 4 Случај Ретината Децата Безбедно Оклоп Shockproof Тешки Силикони КОМПЈУТЕР Хард Таблета Случај

Солиден Хибрид Тешки Покрие Случај За i Pad Mini 1 / 2 / 3 Ретината Shockproof Случај со ПотпирачКористете само за i Pa

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)ве молиме да остави порака во Трговијата Ме

Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве Молиме да не брзаат да го отвори спорот, може

Применливи таблета големина : 【 За Chuwi Hi12 12" 】12" инчиSleeve Торбичка, пишување на текст за статистика, анти з

Описи : * Comapatible за Huawei Mediapad T3 7 WIFI BG2W09 Таблета * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како

Најновите Bluetooth Тастатура Случај За Teclast x98 воздух iii Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast x98 воздух iii тастатура случа

Описи : * Comapatible за HP X2 210 G1n121tu P5 U17 AA T6 T52 PA * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа Боја : Како на сл

На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствена

2016 година екран на Допир Панел Bluetooth Тастатура за HP Поток 8 таблет компјутер за HP Поток 8 тастатура случај

aiyopeen за ipad про 10.5 случај мултипати funda за ipad про ултра тенок 10.5 стп кожа smart се разбудам на спиење+tpu задни

Убаво Насликани Разбуди / Спиење Флип СТП Кожа Smart Покритие За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 T820 T825 Случај Funda Таблета Сто

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Случај Покритие За Новиот i Pad 9.7 инчен 2017, GOLP Тебе Виножито Боја Тешко Smart PC Покритие Случај За Новиот i Pad 9

Многу продавачи на снабдување со сивиот пазар, Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, сл

com ќе го објави пари за нас.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress Кликнете На "View Детали"3 Ви плаќаат за да Ali

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот на предмети е примена.Тоа може да се к

Случај За Apple i Pad 2 и i Pad 3 i Pad 4 Покрие Висока Отпорност на Хибридни Три Слој Тешки Оклопи Defender со Полно Тел

Специјално дизајниран за Samsung Galaxy Tab S2 9.7Инчен Таблет СМT815 / СМT810 Мека нуласлободен микрофибер внатрешни

2016 година екран на Допир панел Тастатура Случај за huawei mediapad м2 10.0 lte 64gb таблет КОМПЈУТЕР за huawei mediapad м2 10.0 l

Smart Стојат Случај Покритие за i Pad 5 i Pad Воздух 1 Случаи Децата Децата Безбедно Силикон за i Pad воздух 1 Зашти

Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас (Освен неко

Солиден Тешки Случај за i Pad ВОЗДУХ Заштитна Shockproof Покрие Случај со Екран на Допир Заштитник Потпирачот

Please wait...