0
clear
  • 3мм Понесе Висок Вакуум Stopcock Директно Шупливи Plug Лабораториска Чаша се Повлечеме
  • -20%
  • -20%
3мм Понесе Висок Вакуум Stopcock Директно Шупливи Plug Лабораториска Чаша се Повлечеме

3мм Понесе Висок Вакуум Stopcock Директно Шупливи Plug Лабораториска Чаша се Повлечеме

DEN 96.00

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 3мм Понесе Висок Вакуум Stopcock Директно Шупливи Plug Лабораториска Чаша се Повлечеме
Материјал : Borosilicate Стакло GG17
Род : 3мм
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Висок квалитет на масловода сепаратор со PTFE затка labratory опрема бесплатен превозотматеријал : стаклоВе м

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент WareМатеријал : Стакл

Производ Објект : 50мл Браун Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМа

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колб

Производ Објект : 19 / 26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка ДестилацијаМатер

60ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 180mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температур

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Please wait...