0
clear
  • Мажите Спојки Познатиот Бренд Мажите Мека Кожа Долго Паричници Чанта Карта Носителот Голем Капацитет Машки Спојки Торба Човек Корисна Кеси За Телефонот
  • -20%
  • -20%
Мажите Спојки Познатиот Бренд Мажите Мека Кожа Долго Паричници Чанта Карта Носителот Голем Капацитет Машки Спојки Торба Човек Корисна Кеси За Телефонот

Мажите Спојки Познатиот Бренд Мажите Мека Кожа Долго Паричници Чанта Карта Носителот Голем Капацитет Машки Спојки Торба Човек

DEN 1630.08
DEN 815.00

Достапност
Производот е достапен


Основен Параметар
Бренд : LEINASEN Капацитет : Мобилен телефон,цигари ,карта Големина : 22.5 cm*13.5 cm*4.5 cm Боја : црна,кафеава Материјал : СТП Кожа Повод : бизнис,одмор Стил : рака Структура : Мобилни телефони, екрани, повеќе пари, складирање
Производ екранот
Агол на екранот
Детали Шоу
1.Бренд ЛОГО
Пакет и ЛОГОТО отпечаток притисок тип, откриваат торба квалитет.
2.Магнетни тока
Патент магнетни тока дизајн, може да бидат повеќе ограничени за да ја отворите устата.
3.Мазна патент
Текстурата на метал патент заби блиску цврсто, отворање и затворање без проблеми, погодно за промена.
4.На задната страна на цврсти рачка
Фини материјали, лесна за носење, носат издржливи.
5.High - end лозинка за заклучување на
Лозинка за заклучување на анти-кражба дизајн, високо-квалитетен хардвер, висока безбедност фактор,иницијалната лозинка е 00 часот.
Внатрешни екранот
1. Цигари 2. Картичка позиција 3. Парите малку 4. Телефон малку 5. Билет позиција
Споредба со Iphone

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Декорација:
Писмо
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Паричници:
Спојката Паричници
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
5.2cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
22.5cm
Број На Модел На:
адвокатско паричник
Бренд Име:
LEINASEN
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
На високо-Одделение СТП Кожа
Објектот Висина:
13.5cm

Производи во категоријата

14280 Нови Вистински Кожен Паричник Ако сте заинтересирани во нив,pls се чувствуваат слободни да не контакт

Ausuky Сосема Нова мода Жените Паричници женски картички носители Бонбони бои СТП паричникот монета purses д

Материјал : Вистинска Кожа Големина : 20*10*3cmпродавачот ветувања : Превозот : 1 : Бесплатен превозот : Повеќе

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Име на Производ Паричници Сина Боја, Црна, Розова, Сива Матери

Fr ont НазадМоделTW2641Спецификација10.5 СМ*9 CM*2.5 CMМатеријалOuterside : Кравја КожаВнатре : Микрофибер Синтетички К

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет кравја кожа Големина : 11.5×9.5×1.5 cm(4.5" x 3.7" x 0.6") Тежина : 60g Боја : 12 бои ЕДНОСТАВЕН

Материјал : Синтетички Кожа Прилики : Рекламни промоции, признанија, саеми, на јубилеј, надоместоци на вр

GINTAMA Sakata Gintoki Cospaly Унисекс Краток Паричникот 900 D Најлон Мала Паричка Чанта Аниме Држачот на Училиште Feminina

Внатрешна Структура : Внатрешни работи Слот Џеб,Имајте на ум Оддел,Фото носителот,држачот наТежина : вкл

Карактеристики : Патент Околу Спојки Паричник со Мобилен Телефон НосителотМатеријал : Кожа СТПГолемина

Производ слики 100% во вид на снимање, поради амбиентална светлина и резолуција на екранот на различни facto

Нова Мода Случај Чанта Дама Жените Кожа Спојки Паричникот Долго Карта Носителот ЧантаОпис : 100% сосема н

По успее во плаќање, ако изберете бесплатен превозот цел, ние ќе го испрати од Кина пост Бесплатен Прево

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Посебен дизајн, секојдневен стил Украсена со faux кожа, кратки, вер

Адвокатско Кожа Магија Кредитна Картичка ID Носителот Пари Клип ПаричникФункција : 100% сосема нов и висок

Nesitu Лудиот коњ кожа мажите паричници Гроздобер вистинска кожа паричникот за мажи чанта каубој врвот ко

Please wait...