0
clear
  • 2-12mm Природни Charoite Нерегуларни Монистра 15inch по влакно, DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
  • -20%
  • -20%
2-12mm Природни Charoite Нерегуларни Монистра 15inch по влакно, DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

2-12mm Природни Charoite Нерегуларни Монистра 15inch по влакно, DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо

DEN 600.00
DEN 462.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : 2-12mm Природни Charoite Нерегуларни Монистра 15inch по влакно
, DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
Ако вашата цел е повеќе од 10strands , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Природна Charoite / види фото Големина/Облик : 2-12mm / види фото Износ : 15inch по влакно Кодот на Производот : Природен камен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
2-12MM
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Производи во категоријата

Превозот : 1 Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 23 дена откако ќе го до

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

49 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 2roll 100mx0.Ако имате било каков проблем или да не биде задовол

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 Sterling Silver Засекогаш Пријатели Љубов Шарм Монистра ги Со

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Samandbeads Накит Ко ; LtdМатеријал : Цвет Песок, Камен Круг МонистраГолемина на : Монистра : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mmк

50 Парче Жолта Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

TYRY.HU Бебе Силикони Teether 1pc Шарм Мики Облик на Бебе Teething Играчки BPA Храна Одделение Teethers DIY Материјали Изра

Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Поврат

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

* Материјал : Кристално Стакло* Големина : за 11x8mm* Облик : Копчето Овална Аспект Форма* Боја : Мулти Бои* Ква

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изр

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Зачу

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

50 Парче Виолетова AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Дет

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

50 Парче Виолетова Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра За рачно изработени Хривни

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Please wait...