0
clear
  • Кафеава Боја Природен Камен Вода Капка Форма 18mm Snap Копчето Накит Pendant Ѓердан Snap Накит Одговара 18mm Snap Копчиња DZ0125a
  • -20%
  • -20%
Кафеава Боја Природен Камен Вода Капка Форма 18mm Snap Копчето Накит Pendant Ѓердан Snap Накит Одговара 18mm Snap Копчиња DZ0125a

Кафеава Боја Природен Камен Вода Капка Форма 18mm Snap Копчето Накит Pendant Ѓердан Snap Накит Одговара 18mm Snap Копчиња DZ0125a

DEN 191.04
DEN 181.00

Достапност
Производот е достапен


12 Бои Природен Камен Вода Капка Форма 18mm Snap Копчето Накит Pendant Ѓердан
Прилепува Накит Одговара 18mm Snap Копчиња
Со Црна Кожа Синџир
Модел : DZ0125a-l
Пакување
Стандард OPP вреќа или со силна картон надвор
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3cm*2.5 cm (прибл)
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
DZ0125a
Компатибилност:
pendant ѓердан
Функција:
прилепува накит
Објектот:
pendant ѓердан
Синџир должина:
16-18
Тежина:
10g
боја:
слика
Обликот:
Крстот
Синџир Тип:
кожа синџир
Метал Тип:
Бакар
Одговара:
18mm snap копчиња

Производи во категоријата

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Откако заврши, вашата исплата ќе се о

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

Нова Жешка Микро Отвори Кубни Циркони SerisБренд вовед JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат в

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

99 / многупарчиња / многуМоден Гроздобер Сребро Исклучителна МЕНУВАЊЕТО на SPANNER Шарм Копче Синџир / Клу

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето раз

12pcs Панк Стил Црна / Бела / Браун Главата Черепот Faux Yak Коска Pendant Ѓердан Накит за Подарок За Жена / Маж 1733inch

Драги пријатели, добредојдовте на ЛИНКОВИ продавница,можете да изберете било накит ви се допаѓа тука...

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Моден Фокс Ѓердан Викинг Метал Накит Foxes Pendant за Пријател Подарок Dropship28*38mmНие сме Фабрика Сите производи

Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

Please wait...