0
clear
  • Природен Камен Виножито Турмалин 925 sterling silver рачно изработени Плетење Сјајна Хривнија 7-8
  • -20%
  • -20%
Природен Камен Виножито Турмалин 925 sterling silver рачно изработени Плетење Сјајна Хривнија 7-8

Природен Камен Виножито Турмалин 925 sterling silver рачно изработени Плетење Сјајна Хривнија 7-8

DEN 1247.52
DEN 1148.00

Достапност
Производот е достапен


За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.
Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.
За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
ШОПИНГ ВОДИЧ Кога ќе ја добиете вашата цел , ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро. Повеќето од објектите ние обезбеди бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне. За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повратни информации со убав слика . ние ќе го цениме тоа!
Повеќето купувачот се многу добри и исто така ни даде висок рејтинг.
Сепак, постојат индивидуални лошите момци кои отворен спорови произволно. Ние не го прифати спорови или лоши коментари за дефекти, боја разлики. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина.
Ако не сте сигурни за детали, може да побара од нашата служба за корисници; ако вие сте многу picky, ве молиме да не купи!
Било каков проблем , pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Можете да контактирате со оставање порака на ebay , е-маил .

Кон својствата

Должина:
18cm, 19cm, 20cm
Бренд Име:
Lii Ji
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Функција:
Будилникот
Број На Модел На:
TB
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој

Производи во категоријата

Должина : 18cm+extend5cm Тежина : околу 7.3 g Материјал : Кристал & Бакар со Sliver Позлатен Наслов : 925 Накит DIY Црвено R

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Тип Шарм Нараквици Мета

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Вид Синџир & Линк Наракв

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Manxiuni Рок Панк Големи Нараквици за Жените Алки Буци 6mm Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Трендовски Накит

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Природни 1215mm Розова Biwa Бисер Нараквици за Жени со Круг Зелена П

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : роза Злато / Пишт

Нова Мода Накит Монета Хривнија Злато Позлатен Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воз

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 6 Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Ви благодариме!Бесплатен превозо

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 6mm Должин

Бренд име : BRAVKISНакит тип : линкови шарм цвет нараквици & алкиКамен материјал : Кубни камен ЦиркониСтрана

100% Сосема Нов и Висок КвалитетMulticolor Кристал Круг Турција уроци Хривнија за Жени Мажи Прилагодливи Слај

Новата Мода Накит Хривнија Злато Позлатен Монета Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани В

ANGELCZ Луксузни Квалитет на Природен МултиБоја Камења 925 Сребрен Влакно Хривнија За Жени Овална Намали Ви

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика16" 40" ѓерданизберете

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 18x16mm Дебелина : 2mm синџир должина : 10" Тежи

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Син

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ Т

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

Please wait...