0
clear
  • SRDCN 2525M08 надворешни вртење алатка носителот и струг алатка носителот КРУГ карбид инсерти
  • -20%
  • -20%
SRDCN 2525M08 надворешни вртење алатка носителот и струг алатка носителот КРУГ карбид инсерти

SRDCN 2525M08 надворешни вртење алатка носителот и струг алатка носителот КРУГ карбид инсерти

DEN 1804.32

Достапност
Производот е достапен

Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена.

Кон својствата

Број На Модел На:
SRDCN2525M08
Тврдост:
HRC40-46
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Бренд Име:
SLONS
Обложување:
NO
Материјал:
Легура Картон челик
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

BI0002877Спецификација : Бренд новиМодел : DCMT070204 DCMT21.51Материјал : карбидВнесете боја : златнаПремази : Карбид

Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката Секое вртење алатка за носител со висок квалитет завртки,2.

Ве молиме да имаат повеќе трпение Ние тестирани секој производ кога ние ги произведуваатИмаме оваа врт

BI0002036Спецификација : Бренд новиМодел : CCMT060204Материјал : карбидОбложување : CVD Калај Al2 O3 TICNОбработка Дело

Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во разл

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.Ние прифаќаме Alipay тука.Во Јужна Америка, земете 2540 ден

Ние прифаќаме Alipay тука Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајнит

ZCC.КТ YBC351 CNMG120412ЧАСОТ за челик полузавршна вртење внесува плоча цпу струг алатка за сечење CNMG433 БЕСПЛАТЕН

YG3 C304 ZCCCT brazed карбид заварување внесува (40pcs / многу) Zhuzhou дијамант бренд надворешен алатка за сечење slotting

Големина на Рибата ank : H16mm*W16mm*L100mm 08 Ние сме во потрага напред за да го можност да имаат пристап до глобалн

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако ви треба добра под итно, ве мо

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу CCMT060204AK K30 cnc карбид вртење инсерти за алуминиумЗ

Ве молиме да имаат повеќе трпение Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се

YG6 C304 СМРТНОСТ.УПТ карбид сечење нож / cutoff алатка / Slotting машина со отпорност на абење и отпорност на

ZCC.КТ SWR / SVJCR / SDJCR / DCLNR / SWRCarbide Падна Струг Алатка Поставена во пакет (3 PCS) Пакет, вклучувајќи : SVJCR2020 K16 1 PCS SDJCR

Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во разл

Производство InfromationКАРАКТЕРИСТИКИАлатка Носителот Стегање СистемОдберете Карбид Алатка Носителот Мо

Ве молиме негува нашиот напор Секое вртење алатка за носител со висок квалитет завртки,2.Ако не сте задо

И овие продолжува да расте.Стоката се врати треба да се чуваат нивната оригинална состојба.Ние не сме од

Напомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација.

ДругиПовратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се

Please wait...