0
clear
  • брза испорака микро usb Синхронизација на Податоци полнење Кабел СТП кожа хривнија рачно ткаени стп кожа usb податочен хривнија
  • -20%
  • -20%
брза испорака микро usb Синхронизација на Податоци полнење Кабел СТП кожа хривнија рачно ткаени стп кожа usb податочен хривнија

брза испорака микро usb Синхронизација на Податоци полнење Кабел СТП кожа хривнија рачно ткаени стп кожа usb податочен хривнија

DEN 4320.00

Достапност
Производот е достапен


Примероци : Испраќање на првите примероци за тестирање на квалитетот е на располагање
Функција : ОЕМ и ODM се двете достапни. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние решавање на 100% на сите спорови, одговор на сите прашања и прашања во рок од 24 часа, како и гаранција дека и двете страни ќе бидат среќни и задоволни.
Начин на плаќање : Western Union, пари, TT30% однапред да се потврди вашата нарачка, плаќање на биланс на плаќање.
Контактирајте со НАС
Во Продавница, клиентите задоволство доаѓа на прво : Проверете она што нашите клиенти се каже во нашите повратни информации рејтингот! Меѓутоа, ако некои причини ти падна задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме ни e-mail на Aliexpress порака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Имаме три видови на usb кабел за полнење линија бразлетна : Android,iphone, тип-в, ако ви треба оваа нараквица, ве молиме да ми кажете која е што треба, ние ќе се прилагодите на ткаење за вас, добредојдовте вашата нарачка повторно!
Ние произведуваме оваа нараквица со седум бои,ако ви треба уште стп кожа бои, ве молиме контактирајте со нас!
Име : USB полнење ткаени кожа хривнија
Материјал : usb кабел хривнија+ 5 MM стп кожа јаже
Екстра Био елементи : Полнење и трансфер на податоци
Craftwork технологија : рачно изработени ткаени
Големина на белегзии Должина : 220*14*8мм
Капацитети : ODM / OEM дизајни се прифатени и силен капацитет за производство на
Примерок олово време : 7-15days по добиете вашиот примерок полнење
Пакување : 1)Секој објект е преполна со индивидуални OPP вреќа или го електростатско мембрана.
5 MM стп кожа јаже ткаени :
Враќање / Поврат
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 50-100 парчиња во господар polybag
2)Конечниот пакување со тетрапак,500pcs/цтн
3)Посебните клиент пакување е на располагање премногу, но доплата е потребно
MOQ : 20 КОМПЈУТЕРИ по боја
Пристаништа : ФОБ Шенжен или Hk
Време на испорака : од 25 до 35 дена
Превозот : UPS-от, DHL, TNT,FEDEX,EMS, професионални линија ќе се избере најдобар и економски еден.

Кон својствата

Должина:
22CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
ios
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
sk-sl026
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Трансфер на податоци и полнење на хривнија

Производи во категоријата

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Бренд име : BRAVKISНакит тип : линкови шарм цвет нараквици & алкиКамен материјал : Кубни камен ЦиркониСтрана

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Ретро Суд Стил Црна Мушка Капки Anqtiue Чипка Рака ХривнијаNickle слободниФотографии:Повратни информации и

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Син

Вкупна Должина : 23 см, 30 g,Главниот камен големина : 15 x 12 mmКамења се големи за да огроменСите предмети се с

12 Парчиња / Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Парична казна или Мода : мода Предмет Тип : Нараквица Стил : Трендовски Пол : Жените Синџир Тип : Змија Син

Новата Мода Накит Хривнија Злато Позлатен Монета Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани В

Превозот Политика 1.Цел Не следење на информации можете да ги пратите онлајн ) за 1560 дена испорака; ако не

Опис на производот ID : 6996Име : Мода 100% 925 Sterling Silver Хривнија за Жени, Свадба, Роденден Накит Материјал : 925 Ster

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои

Материјал : Сребро,Должина : 20cmshiping од КинаПакет : opp кесиНе мин цел, место на потекло : Кина;Ние ќе брод ваш

Manxiuni Рок Панк Големи Нараквици за Жените Алки Буци 6mm Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Трендовски Накит

Нова Мода Накит Монета Хривнија Злато Позлатен Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воз

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количин

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : роза Злато / Пишт

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни

ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 6mm Должин

Please wait...