0
clear
  • Алуминиум Пердув Коса Екстензија за Полнење Влече Puller се Повлече Игла Threader DIY Алатка
  • -20%
  • -20%
Алуминиум Пердув Коса Екстензија за Полнење Влече Puller се Повлече Игла Threader DIY Алатка

Алуминиум Пердув Коса Екстензија за Полнење Влече Puller се Повлече Игла Threader DIY Алатка

DEN 312.00
DEN 237.00

Достапност
Производот е достапен


Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистра
висок квалитет на метал Тема кука алатки игла.
За плаќање :
Escown се многу поздрави. може да се купи директно преку веб страната.
За превозот :
Бесплатен превозот 12-25 работни денови за испорака
ако во САД Бесплатен
Бесплатен превозот 8-12 работни дена
e превозот 8-12 работни дена
За повратни информации
Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти. кога ќе примите го објектот додека ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме прво и ние ќе ви ги реши проблемите со твоите satisfication, пред да замине повратни информации, ви благодариме!
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи услуга со вас, да ви даде најдобра цена и најбрзиот превозот, најдобра услуга, кога ќе го примите објект, тогаш ве молиме оставете ме позитивни повратни информации, ви благодариме!!

Кон својствата

Количина:
1 Парче
Број На Модел На:
20160317
Материјал:
Алуминиум
Големина:
normal
Тип На Објект:
Кука Игла
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

Please wait...