0
clear
  • Новиот Кинески ресторан Pendant Светла вили РЕТРО уметност ресторани жешко тенџере ресторани чај куќи ходникот спалната соба Pendant Светилки
  • -20%
  • -20%
Новиот Кинески ресторан Pendant Светла вили РЕТРО уметност ресторани жешко тенџере ресторани чај куќи ходникот спалната соба Pendant Светилки

Новиот Кинески ресторан Pendant Светла вили РЕТРО уметност ресторани жешко тенџере ресторани чај куќи ходникот спалната соба

DEN 6672.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на осветлување продавница.
Ние ќе тест секој производ внимателно пред пратката, и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиенти.
Информации за производот преглед :
[боја] : (како што е прикажано)
[главен материјал] : Железо + ткаенина
[главната технологија] : Упатство
[извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED
[светлина] : нема светлина
Дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор.
[напон] : 90v-260v (ние ќе се базира на вашата земја)
Answer : ___________________________ Note :
Нашите производи се испорачани сите делови на светот. Ако вашата земја не е на фактура, ве молиме контактирајте со нас. Различните локални товарни стапки и време можат да бидат различни.
Други бои се потребни за да се остави порака
Постојат 5 големини за да изберете од :
Дијаметар 30 C / 40cm/50cm / 60см / 70cm / 80см
Може да го прилагодите нивната омилена боја, одберете follow-up контакт или услуги на клиентите порака.

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Сина, Црвена, Жолта
Wattage:
D30CM, D40CM, D50CM, D60CM, D70CM, D80CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Розова,Црна,Жолта
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
1
Заврши:
1

Производи во категоријата

Опис На Производот : Материјали : дрво , селски метал3 Глави Тела Големина : 530mm(H)*510mm(D)6 Глави Тела Големина

LED Ново Осветлување Арт Деко, ПРЕДВОДЕНА Pendant Светлина Тела Бела Акрилна Виси Сјај за Домашна Декорација

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

Кликни Тука за Да се Добие Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се зашти

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на наста

.Параметарот : Материјал : Внатре Стакло+Надвор АкриликВиси додатоци : D12cm круг фах + 100cm кабел (може да се

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена откако ја стави ред ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ ПРЕПОРАЧУ

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Античкиот Ковано Жел

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Please wait...