0
clear
  • топла продажба Прилично Harajuku т кошула Скокање со падобран розова мачка симпатична kawaii убаво животно девојка врвот хип смешно прилично camiseta L6-50
  • -20%
  • -20%
топла продажба Прилично Harajuku т кошула Скокање со падобран розова мачка симпатична kawaii убаво животно девојка врвот хип смешно прилично camiseta L6-50

топла продажба Прилично Harajuku т кошула Скокање со падобран розова мачка симпатична kawaii убаво животно девојка врвот хип

DEN 511.20
DEN 378.00

Достапност
Производот е достапен


топла продажба Прилично Harajuku т кошула Скокање со падобран розова мачка симпатична kawaii убаво животно девојка врвот хип смешно прилично camiseta L6-50
Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Sie : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина) ckage : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Производ Deils-
физички екранот
Фабриката ја видите -
нашите услуги
За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката
За Превозот :
1.Ние брод за излез на стоката од страна на Ali Epress Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција :
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
L6-50
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Модел стил:
Животните
дизајн:
Куче
Женска маица:
т кошули жените летото 2017

Производи во категоријата

Некои Мали Работи Како Мали Линија , Мали Печати Проблем Кој Donot Ефект Носи Ви Благодариме.

* YEV* Материјал : 95%памук,5%spandex водат ткаенина* Повод : мода* Боја на располагање : Црна ,сива*Опис : Slipknot Паму

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите 2 Објект

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Answer : ___________________________ Note : поради различни мерни методи, тоа е разумно за 12 см толеранција Нормално е дека

Пријателски Потсетување : 1 Answer : ___________________________ Note : Нашата тмаица големина е Азија Големина.Добредојдов

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Please wait...