0
clear
  • Природен Камен Цвет Песок, Камен Круг Монистра 16 Изберете Големина на 4-12mm За Нараквица Ѓердан Одлуки FSB21
  • -20%
  • -20%
Природен Камен Цвет Песок, Камен Круг Монистра 16 Изберете Големина на 4-12mm За Нараквица Ѓердан Одлуки FSB21

Природен Камен Цвет Песок, Камен Круг Монистра 16 Изберете Големина на 4-12mm За Нараквица Ѓердан Одлуки FSB21

DEN 134.40
DEN 94.00

Достапност
Производот е достапен


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Цвет Песок, Камен Круг Монистра
Големина на :
Монистра : 4mm/6mm/8мм/10мм/12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Сино Злато
Количина :
30pcs - 95pcs како Минимум за
Дел Бр.
FSB21
Бренд
Samyand Beads
Природен Камен Цвет Песок, Камен Круг Монистра 15" Изберете Големина на 4-12mm За Нараквица Ѓердан Одлуки FSB21
Големина : 4mm/6mm/8мм/10мм/12mm сите instock : )
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 30-95pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
FSB21
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
МЕСЕЧИНАТА МОНИСТРА
Објектот Тежина:
50G
Материјал:
Камен
боја:
Сино Злато
Објектот Облик:
Круг
објектот се опише:
Цвет Песок, Камен
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4 6 8 10 12 mm

Производи во категоријата

50 Парче Жолта Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм зелена маслиново jade монистра целосна влакноЦел помалку од

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Зачу

45 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g(за 150pcs) мешани сребрена / златниот Цвет Капи За Накит одл

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 Sterling Silver Засекогаш Пријатели Љубов Шарм Монистра ги Со

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

50 Парче Lawngreen AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Детали100%

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Поврат

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

Хематит Камен Монистра За Накит Making15inches 1 Pcs Или 5 Компјутери За Продаде DIY Free Shipping трговија на Големо Гем

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

Please wait...