0
clear
  • Бебе Бања Пешкир 6 слој Памучна Газа Муслин Деца Ќебиња Постелнина Новородено Бебе Swaddle Деца Памук Заврши Ватенка 80*80см
  • -20%
  • -20%
Бебе Бања Пешкир 6 слој Памучна Газа Муслин Деца Ќебиња Постелнина Новородено Бебе Swaddle Деца Памук Заврши Ватенка 80*80см

Бебе Бања Пешкир 6 слој Памучна Газа Муслин Деца Ќебиња Постелнина Новородено Бебе Swaddle Деца Памук Заврши Ватенка 80*80см

DEN 704.64
DEN 599.00

Достапност
Производот е достапен


Повеќе Муслин Памук Ќебе :
Опис :
Симпатична Бебе Бања Пешкир Памучна Газа Муслин Деца Ќебиња Постелнина Новородено Бебе Swaddle Деца Мултифункционален Ватенка 80*80см
Карактеристики :
1, 100% памук,безбедно материјал,не му наштети на бебето
2, за нега на кожата мека удобно, antistalic,Азо слободни и ниска Кадмиум, низок јаглерод
3, Висока вода absorbability
4, Во продавница, брзи превозот, со висок квалитет, најдобра услуга
5, Службен овластен дистрибутер на Tado муслин брендот, квалитетот осигурување
Specifiction :
1,големина : 80*80см/31"*31"
2,материјал : 100% памук муслин
3,предиво : 40-ти години*40-ти години
4,слој : 6 слоеви газа
5,печатење : обложување печатење
6,газа стил : pilled предиво
7,Тежина : околу 400g
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Кон својствата

Возрасна Група:
Бебиња
Број На Модел На:
Baohuang002
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Големина:
80*80cm/31*31
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Мајка гнездо
Ткаенини:
100% Памук
Предиво спецификација:
40-ти години
слој:
6 слоеви газа
Печатење:
слој за печатење
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
висока вода absorbability:
Yes
Функција:
за нега на кожата,Лесни, меки & дише
antistatic:
Yes
safe:
Азо слободни и ниска кадмиум,низок јаглерод
Класификација:
Памук Ватенка

Производи во категоријата

100% Памук Примање Ќебиња : Мерки 30" x 30"(76cm*76cm) 100 проценти бранеа памук фланелен за бебето удобност Идеален

modname=ckeditor Материјал : 70% Бамбус Влакна 30% Памук, Големина : 120*120cm ве Молиме овозможи 13 cm разлика се должи на

Љубезно ве потсетам : Бидејќи ќебе е рачно изработени, има малку разлики од сите на телесната тежина и де

100% Бамбус ВлакнаГолемина : 120cm *120cm (47*47 инчи)Нето Тежина : околу 190g Famouse бренд , OPP orginal торбаСупер добар ква

"Производ параметри : 1.100% нови, високо квалитетни2 Материјал : памук3 Изглед : печатење + цртан филм4 Боја :

Ставка ОписИме на производ : Бебе Ќебе Бебе Постелнина ЌебеНачин на употреба : Младата Swaddle / Новороденч

Добредојдовте на Преглед минатото Продавница~ Еден пакет Муслин Бебе Swaddling Ќебе Новородено Бебе 100% Паму

Бамбус Новороденче Ќебиња Бебе Ќебе Swaddling Младата Swaddle Крпа Нов Бренд Бебе Заврши Кревет Листови Ќебе За

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА за ИЗНОСОТ на при

Сад , Русија , Украина слободни испрати e Packet , околу 10 до 16 дена да пристигнат.Тепих големина : 35 * 50 cmЌебе г

Забелешка : Ако сака да серијата купите,можете да контактирате со нас на прво, ние ќе ви ги даде голем поп

Споделување вашите прекрасни фотографии нас,да добиете 20%25% наплата!

modname=ckeditor45 Големина(cm) Лист Ватенка Перница Браник Креветчето Големина S M L XLВе молиме овозможи 13 cm разли

Ставка ОписИме на производ : Бебе Ќебе SwaddleНачин на употреба : Младата Swaddle / Новороденче Примање Ќебе / к

2018 Нови Новороденче Муслин Ќебе 6 Слоеви Газа 100% Памук Бања Пешкир Swaddle Младата Држете Го Обвива Bebes Бебе

Купувачот Забелешка : Драги пријатели, ќе го избере производ, овој производ е многу поволна цена, со мног

Материјал : Корални руно бебе ќебе Големина : 76*92cm Употреба : бебе ќебе, бебе swaddle, бебе bathrobe,бебе бања пешк

140cm Зима Деца Новороденче Blankes Згусне Руно Топло Swaddle Заврши Receving Ќебе Цртан филм Мека Креветчето Шетач Ќ

Споделување вашите прекрасни фотографии нас,да добиете 20%25% наплата!Подолу слатки фотографии се дели со

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негати

новороденче Тенка Стил Сомот Постелнина Бебе Ќебе Попладне Дремка на Животните Глава Ќебиња 100% памук м

Споделување вашите прекрасни фотографии нас,да добиете 20%25% наплата!Бидејќи ќебе е рачно изработени, им

Ако сакате да се купи различни производи или голема количина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се к

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го вратите произво

120*120cm Нова Мода Топла Принцеза Прилагодено 100% Муслин Памук Guaze Крпа Новороденче swaddling ќебиња

Please wait...