0
clear
  • Бесплатен превозот Нов chrome Заврши бања и туш тапа 3 Рачки Ѕид Монтирани Туш Миксер вентил IS013
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Нов chrome Заврши бања и туш тапа 3 Рачки Ѕид Монтирани Туш Миксер вентил IS013

Бесплатен превозот Нов chrome Заврши бања и туш тапа 3 Рачки Ѕид Монтирани Туш Миксер вентил IS013

DEN 4440.00
DEN 3996.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
131-200mm
Број На Модел На:
BF997
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Бренд Име:
Ferond
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Површински Третман:
Хром

Производи во категоријата

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

YANKSMART Бања 4 Парчиња Постави Туш Када за Капење Поставите Црна И Златна Сликарство Готови Постави Тушdiscri

Дувачкиот Црна Бања Туш Чешми 812" Дожд Туш Главата Бања Туш Поставите Diverter Миксер Вентил Туш Систем Монт

Опис На ПроизводотСокриени Atomizing И Врнежи Бања Туш Тапа СетИнсталација ТипЅидМонтирани И Ceil МонтираниМ

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.Ние брод на светот од кина.На резервни делови и дода

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Двоен Квадрат Хром Позлатен Скриен Туш Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Бања Тапа Конт

Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата ние ќе се реши тоа за вас во рок од

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контрол

Добредојдовте на нашата компанија! Kaimei Ling Бања Трговски Друштва кои се Однесуваат на Чешми; Наш Врвен Пр

Туш Тапа Хром Месинг Ѕид Плоштад Голем Дожд Туш Поставена Славина Бања Се Прилагоди На Висината Рачни К

DHL (ФЕДЕКС)Бесплатен превозот злато заврши бања туш тапаБрој На Рачки : една РачкаКрај : злато PVDСтил : Сов

Please wait...