0
clear
  • Најновата Мода Жените Девет Опашка Фокс Печатени Т кошула Поставен на Врвот Фокс Девојка Новина Дама Повик Краток Ракав Tees N12-21#
  • -20%
  • -20%
Најновата Мода Жените Девет Опашка Фокс Печатени Т кошула Поставен на Врвот Фокс Девојка Новина Дама Повик Краток Ракав Tees N12-21#

Најновата Мода Жените Девет Опашка Фокс Печатени Т кошула Поставен на Врвот Фокс Девојка Новина Дама Повик Краток Ракав Tees

DEN 522.24
DEN 371.00

Достапност
Производот е достапен


Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Материјал:
Модални,Spandex,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
21
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни з

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите...

Материјал : Tshirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта п

Вовед : Направени од Lycra Памук;Квалитетот Печатени Заврши;Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сака

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

* YEV* Материјал : 95%памук,5%spandex водат ткаенина* Повод : мода* Боја на располагање : Црна ,сива*Опис : Slipknot Паму

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : К

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

За Нашата Продавница1 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.2.На

Големина ИнформацииЕдна Големина : должина 56 cm,биста 118cm, рамо 47cm,sleeve 16cm, манжетната 36cm,понесете 96cm.Матер

Athough секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мод

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Please wait...