0
clear
  • Dioufond Жените Печати Кошула Лето Памук Дами Блузи Долг Ракав Blusas Femininas Плус Големина 5XL Кошула Жените Ананас Блуза
  • -20%
  • -20%
Dioufond Жените Печати Кошула Лето Памук Дами Блузи Долг Ракав Blusas Femininas Плус Големина 5XL Кошула Жените Ананас Блуза

Dioufond Жените Печати Кошула Лето Памук Дами Блузи Долг Ракав Blusas Femininas Плус Големина 5XL Кошула Жените Ананас Блуза

DEN 607.20
DEN 364.00

Достапност
Производот е достапен


Боја : Како се Покаже во слики
Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4 XL, 5 XL
Функција : новина, Цреша, Ананас, Памук, 100% Сосема Нов.
Тежина За : 0.2 KG
Големина Референца : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! (ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен; 1inch=2.54 см )
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Ние ќе испраќање на производи во рок од 7 работни дена, по систем ја потврдува вашата исплата.
Ние нудиме Express, но клиентите треба да се плати за taxs во Царинската управа.
Транзит време варира со различни превозот методи.
Сите врати точка мора да биде по оригиналниот пакет и мора да се обезбеди на trcking број и посебна причина за враќање.
Мора да победи на враќање превозот надомест освен ако не се добие погрешен ред или објектот е оштетен .Ви благодариме за вашиот understing!!
Ако сакате да се вратат, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни!
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа !

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
Dioufond
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Dioufond Овошје Печати Блуза
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Должина На Ракав:
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни

Производи во категоријата

големина Должина Рамо Половината Биста слободни 115 / / /

Добредојдовте на нашата продавница KUNABELL !Тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брз

S ize : (cm)Биста 152cm, Полите 2 0 0cm, L e ngth 118cm(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето т

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако не им се допаѓаат навидум дол

Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Н

Добредојдовте На Нашата Продавница 2018 Нова Пролет Памук, Лен Жените Блуза Секојдневен Лабава Долги Рак

Препорачана Големина : Големина Рамо Биста Половината Должина S 36cm 84cm 78cm 64cm М 37cm 88cm 82cm 65cm L 38cm 92cm 86cm 66cm XL 39cm

Кинеската Нова Година Празник Информации : Нарачки поставени од 1 февруари до февруари 10 : Некои наредби

Жените Чипка Блузи Вратоврска Кратко Sleeve Блузи Блуза Т Кошула TeeКарактеристики : 1 .Тоа е направен од вис

Ткаенини : 65% Памук&35% Полиестер ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење...

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинеската Национална Стил Женски Летна Кошула Врвот,Блуза Мате

Жените Писмо / Зебра Печати Блуза Chiffon Кошула Девојка Кратко Sleeve Копчето Надолу БлузиМоден Дизајн,100% Сос

2018 Нови Раш Бебе Девојки и Момчиња Маица на Вљубените Пролет Црвено Plaid Мода Памук, со Долги ракави Блуза

Жените Точки Печатени ТМаица Летна Облека Девојки Tee Кошула Овратот Polka Кратки Блузи Дното БлузиТагови /

Врат Должина : M37cm L39cmЈака Должина : 3cmРамо : M35cm L36cmПред Должина : M32cm L33cmНазад Должина : M32cm L33cm

Бренд : Rosybeat Плус големина жените облекаПревозот : Aliexpress Стандард превозот, многу побезбедно и побрзоДа

Големина на Табела(1cm=0.394 во) Големина Рамо Биста Должина на Ракав (cm) Една Големина 120cm 74cm 29cm 1...

Материјал : Сатен ,Полиестер, Големина : S M L XL XXL Боја : Црна 6 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлик

За Големина На : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ...

Азија Големина Должина Биста Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 73 28.76 88 34.67 36 14.18 L 74 29.16 92 36.25 37 14.58 XL 75 29.55

Оригиналниот Дами Блузи мода лето жените блузи кошули каузална солидна Лилјак ракав свила мека нерегул

Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина Поради раз

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и у

Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање Ние нудиме 14 дена гаранција за враќање на па

Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите

Please wait...