0
clear
  • Безжична 960p WIFI IP Куршум Камера 4CH 1080P NVR Комплет
  • -20%
  • -20%
Безжична 960p WIFI IP Куршум Камера 4CH 1080P NVR Комплет

Безжична 960p WIFI IP Куршум Камера 4CH 1080P NVR Комплет

DEN 12000.00
DEN 11400.00

Достапност
Производот е достапен

12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.0 ПРАТЕНИК
Поддршка на 1, 4 и 9 Ch слика на екранот и цел екран на веб пребарувач
Поддршка QR Код за Скенирање
Висок сликата & видео следење на квалитетот на
P2 P(Plug&Play)технологија, степен на пенетрација, може да биде 99%
Механички IR-Намалување на уред нуди одличен ден/ноќ перформанси, одлична боја;
Мобилни Следење : за i Phone(APP Store), Android > (1280*960) Пиксели 960 P/D1/VGA/QVGA/QCIF, dual крак
Им овозможи на далечински гледање & рекорд од било каде во било кое време
Wi-Fi во согласност со безжични стандарди IEEE 802. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 264 1/4" Боја CMOS Сензор, 1.
Враќање&Наплата :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po .11 b/g/n
поддршка на TCP/IP, ONVIF, RTSP, P2 P SMTP, HTTP, FTP, PPPo E и други поврзани со Интернет протоколи;
IP66 Водоотпорен за надворешна употреба
За Испорака :
1.
За Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Спецификации :
H. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Кон својствата

Технологија:
Инфраред
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Android,Windows Mobile
Број На Модел На:
Други
Димензии (L x W x D)(mm):
Други
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
страна
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
IR Растојание(м):
Други
Бренд Име:
нови слетување
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
боја:
Бела
Напојување(V):
Други
Минимална Осветлување(Лукс):
Други
Инсталација:
Вградени
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Стил:
Кутија Камера
Леќа (mm):
3.6 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
Други
Аудио Излез:
Други

Производи во категоријата

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

Спецификација На Камерата : mage Сензор : 1 / 3" CMOS Хоризонтална Резолуција : 900 TV Линија Леќа : Сигнал систем :

Функција : 1 / 3" CMOS сензор Боја на СликатаРезолуција : 1000 ТВ линииТВ Боја Систем : достапни за NTSC или PAL24 (¢0.5

4 MP H 265 IP камера 1pcs CD(прирачник за корисникот& софтвер) 1pcs монтажа додатоци 1packetКамери карактеристики : 4 MP

Со 7 Инчен LCD Монитор 1200 X AV Микроскоп За Наука Инспекција LED Осветлување

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетНајновите пристигнување moel за Android , може да се земе pgoto ,ви

Нашата цел е задоволството на клиентите!1.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и и

Модел : IPC4300 плус 4.3 Инчен H 265 4 K IP CCTV Тестер Следи CVBSTDR За RJ45 / WIFI / РОЕ Излез 12 V / Брзиот ONVIF / IP ОткритиеОвој м

Светлина : 0 Лукс (IR За)IR Зрачење Растојание : 60 FT (20 милиони)Операција Температура : 5 F ~ 120Планината : Плафо

1 M~6 Mpbs малку стапка прилагодлива;поддршка 1~25fps прилагодитеРезолуцијаГлавна струја : 1920*1080Под stream : 704*576;М

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

6, П : Може да камерата поддршка Аудио? F : стандардниот фабриката на камерата може да не ги поддржува ауди

Оваа камера има една работа канал.Инсталација Забелешки : 1.0 Јазик Повеќе Моќ Напон DC 5 V Струја (примање н

Главни Функции : Се компатибилни со сите IOS, Android телефон, таблет и, исто така, може да се користи за приказ

> 1 / 3" 4 Megapixel CMOS> Моќен 4x оптички зум> WDR, Ден / Ноќ(МЦП), Ултра DNR> Макс.5 А, Рое(802 264 / MJPEGСтриминг Способност3 По

1 cm самостојна тежина : 62g Пакет Тежина : 250g материјали за Пакување EC6I6 самостојна Кутија кутија 15...

Функција : panning камера, rotative камера, подводна камера, риболов камера , Водоотпорен камера, риба, пронаоѓач

HD 960 P HD Fish Eye IP Камера 360 степени Целосен Приказ VR Камера 1.3 MP Мрежа Home Security Панорамски IR Wi Fi Камера Функциј

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

Враќање&Наплата1 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

Please wait...