0
clear
  • НОВИ 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 104210-5760 104210-4022 3M5T10300KB ЗА VOLVO C30 S40
  • -20%
  • -20%
НОВИ 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 104210-5760 104210-4022 3M5T10300KB ЗА VOLVO C30 S40

НОВИ 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 104210-5760 104210-4022 3M5T10300KB ЗА VOLVO C30 S40

DEN 7680.00

Достапност
Производот е достапен


НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 104210-5760 104210-4022 3 M5 T10300 KB ЗА VOLVO C30 S40
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 120 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 7 KG
Гаранција :
БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Оем Референца : CA1962 IR
104210-4022
104210-5760
30667501
3 M5 T-10300-KB
3 M5 T-10300-КС ПРИМЕНА : ЗА VOLVO C30 1.6 06-
ЗА VOLVO S40 II 1.6 05-
ЗА VOLVO V50 1.6 05 - ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Кон својствата

Објектот Должина:
22
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
15
Осветленост Дел Број:
1042104022
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
7kg
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Другиот Дел Број:
1042104022
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
1042104022
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
120

Производи во категоријата

НОВИ 24 V 20 A АЛТЕРНАТОР 6008213860 0330005700ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 20 AНето Тежина : 8 KGРЕФ

24 V 90 A АВТО АЛТЕРНАТОР 0123525503 0123525503 ЗА IVECO (Поли : 6 PK62)Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 90 AИз

НОВИ 12 V 120 A АЛТЕРНАТОР LRA02089 2706027030 ЗА Toyota AVENSISПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 120 AНето Теж

12 V 115 A АЛТЕРНАТОР 0123512500 CA1493 IR ЗА JOHN DEEREПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 115 AИзлез тестиран

НОВИ 12 V 55 A АЛТЕРНАТОР 0986043001 JA750 IR ЗА ТОЈОТА HIACEПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 55 AНето Те

12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0120484042 0120484042 ЗА HOLDENПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 85 AИзлез тестиран

Опис 0986047500 4750 LRA3119 НОВИ АЛТЕРНАТОР ЗА VOLVO C70 S60 S70 V70 2.3 2.41.Спецификација Тип Алтернатор Параметар 12 V 160 A Бре

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124555003 0124655036 0986046560 51261019283 1368327 ЗА ДАФПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 80 AИ

24 V 80 A АВТО АЛТЕРНАТОР 85000626 85003355 85003357 20409228 ЗА VOLVO КАМИОНИзлез тестирани : 25.6 Vрегулатор на напон во собата

НОВИ 24 V 40 A АЛТЕРНАТОР 1812002493 0350003113 0350003370 0350003374 0350003410 350003571 ЗА NISSAN КАМИОНПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица изле

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0986038600 0123120001 6204003 10479923 ЗА "ОПЕЛ"Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124515098 SG12 B065 12317516101 12317516723 ЗА BMWПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 120 AИзлез

ВИСОК КВАЛИТЕТ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 23100VB310 23100VB311 ЗА NISSANПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100

НОВИ 12 V 130 A АЛТЕРНАТОР 13868 ЗА CHRYSLER SEBRINGL & DODGE STRATUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 130 AНето

НОВИ АЛТЕРНАТОР 1042102050 1042104680 270600 P180 2706031060 ЗА LEXUSЕдиница излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 13.6 VНЕТО

НОВИ 12 V 70 A АЛТЕРНАТОР JA1362 ЗА ТОЈОТА LITEACE 2.0 1992 1993 1994ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 70 AНе

НОВИ 12 V 120 A АЛТЕРНАТОР 1042103630 CA1941 IR 23912 ЗА FORD FOCUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 120 AНето Т

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 13117340 YM13117340 1012101090 ЗА "ОПЕЛ" ФИАТПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 1

НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР 11.201925 11203099 IA0925 836666039 836666721 ЗА VALTRA ТРАКТОРПерформанси Детали : Единица излезна моќност

НОВИ 24 V 40 A АЛТЕРНАТОР 1002115881ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 40 AНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА

12 V 90 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 M1090000 MD306834 A3 TN0499 ЗА МИТ STRADAПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзл

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 7700431944 437200 2542327 A13 VI253 ЗА "РЕНО"Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 110 AИз

НОВИ 24 V 50 A АЛТЕРНАТОР A4 TU3599ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 50 AНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА

Опис 012911023 E 012911023 F 95560410700 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 3.2 L 3.6 L 20042006 1.Спецификација Тип Стартер П

24 V 80 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 H2080001 8972489141 LR280501 ЗА ISUZUПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 80 AИзлез т

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0986041401 0986040220 0986040221 A13 VI101 ЗА PEUGEOT CITROEN ФИАТ LANCIAПерформанси Детали : Единица излезна моќнос

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР TG8 S021 8 EL738211031 439506 437475 CA1856 IR ЗА LANCIA ФИАТПерформанси Детали : Единица излезна моќно

НОВИ 12 V 85 A АЛТЕРНАТОР 270600 L020 270600 L021 270600 L022 270600 L030 270600 L040 270600 L050 270600 L050 B 270600 L060 ЗА TOYOTA HILUXПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ

НОВИ 12 V 140 A АЛТЕРНАТОР 1042103191 1042104430 11044 ЗА КАДИЛАК CTSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 140 AН

НОВИ 24 V 25 A АЛТЕРНАТОР 0330004010 ЗА DELCO ЗА CUMMINSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 25 AНето Тежина

Please wait...