0
clear
  • Метална алатка pendrive Мини Spanner Клуч USB Флеш Диск Мемориската Картичка Пенкало диск, USB 3.0 Креативни 8G 16G 32GB usb стик со голема брзина
  • -20%
  • -20%
Метална алатка pendrive Мини Spanner Клуч USB Флеш Диск Мемориската Картичка Пенкало диск, USB 3.0 Креативни 8G 16G 32GB usb стик со голема брзина

Метална алатка pendrive Мини Spanner Клуч USB Флеш Диск Мемориската Картичка Пенкало диск, USB 3.0 Креативни 8G 16G 32GB usb

DEN 381.60

Достапност
Производот е достапен


За РЕАЛНИОТ Капацитет на
1 GB = approximately920 MB-999 MB
2 GB = approximately1. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.0 Креативни 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB usb стик со голема брзина
Спецификација :
1. Поддршка на различни видови на оперативен систем. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Брзо брзина во пишување/читање на трансфер
8. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот adess. Издржливи складирање на податоци
7. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот. Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC
9. Цврста Состојба Складирање, Шок доказ и електромагнетни доказ. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена;. (освен одмор)
5. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. (Освен некои земји и APO / FPO)
2.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.0 или над
Прочитајте брзина : 10~15 MB / втор
Напишано брзина : 4 MB / втор
Не nee d надворешен диск/напојување само приклучок во.9 GB
4 GB = approximately3.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда.2 GB-30 GB
64 GB = приближно 58 GB-60 GB ЗАБЕЛЕШКА : Нашата usb флеш диск е вистински капацитет, можете да го користите H2text да внесување на тоа. Ниту надворешно напојување . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Производи Функција :
Работна Температура : 0 ~ 60 C
Компатибилен : Windows 2000 / XP / Vista / win 7, Mac 9. Логистика : 1.9 GB
8 GB = околу 7. Живот : >1 милион пати
10. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.85 GB
16 GB = приближно 14. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Случај направени од челик кој ги заштитите вашите податоци во внатрешноста.

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Робот,Пенкало,Автомобил Клуч,Прст,Ѓердан,Стап,Правоаголник
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Број На Модел На:
Метална Алатка Usb
производ тежина:
50g
Материјал:
Метал
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Метална Алатка Usb
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress Ние сме committ на задоволство на нашит

(7)Кликнете на ok за да ги зачувате вашите прилагодувања Брзина на Пишување Брзина на Читање Speed USB 2...

2016 година оригиналност подароци usb флеш pendrive 8gb 4gb 16gb 32gb 64gb силикони usb stick 2.0 со голема брзина музички забе

Пратката 1 Сите ние цел се користи Ali Express Стандард превозот 2 Ако не се добиени стоките.Јас ќе целосна нап

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Пакување детали 1 Единица USB Флеш Диск и 1 Единица Транспарентен Тор

(4)Кликнете ok.57 MB1024 MB= 1 GB30,517 Ви благодариме.(6)Сега може да се отстрани вашиот USB флеш диск од USB порт Овие фа

Испорака : 1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 25 работни дена по исплата потврда.Специфика

Нема враќање прифатени по истекот на 30 Дена од денот на приемот 2 GB е околу 1 Вашето мислење е навистина в

(5)Безбедност отстрани порака ќе се појави веднаш во десниот агол на екранот.Како можам да се отстрани за

Силно се препорачува Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или АлиЕкспрес Стандард за испоракаПопуларната

4 без уред диск6.85 GB16 GB = приближно 14.4 или понова верзија7.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GBНие обезбедуваме 1 Годи

0 флеш диск мемориската картичка се држиме диск Уред за Складирање pendriveСпецификација : 1...

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди

(5)Безбедност отстрани порака ќе се појави веднаш во десниот агол на екранот.(7)Кликнете на ok за да ги зачу

Испорака : 1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 25 работни дена по исплата потврда.Специфика

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние само брод да се потвр

USB конекција,поддршка Топла plug & Play.Капацитет : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB Ако не постои исклучок, ние ќе ве извес

USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но не се појавуваат во Мојот Компјутер,ка

Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас Поддршка на различни видови на оперативен систем.

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.4 или понова верзија7.Повратни информации : Ние сме чесни про

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ве молиме контактирајте со нас п

Потоа можете да изберете кој метод сакате да го отворите со вашиот уред.(2)ве Молиме, не користете повеќе

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ...

Ние само брод да се потврди цел адреси USB конекција,поддршка Топла plug & Play Сите наши предмети доаѓаат од К

Please wait...