0
clear
  • Плоштад танц облека танц облечи плоштадот танц голема здолниште латинска танц облечи облека, фустан, здолниште
  • -20%
  • -20%
Плоштад танц облека танц облечи плоштадот танц голема здолниште латинска танц облечи облека, фустан, здолниште

Плоштад танц облека танц облечи плоштадот танц голема здолниште латинска танц облечи облека, фустан, здолниште

DEN 837.12
DEN 728.00

Достапност
Производот е достапен

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Должина
(cm) M 47 L 47 XL 48 XXL 48 3 XL 48 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.
Не содржи безбедност панталони

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
zh845
Материјал:
Spandex,Viscose,Полиестер

Производи во категоријата

Ткаенини : Голема количина водат lycra.Боја : Како на Купувачот chooice(Ако купат ' s сакаат да ја менуваат бојат

Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцување Носат Ние сме фабриката Добредојде за долго

Почитувани,Ова се носат вклучуваат само едно парче блузи,не се вклучуваат здолниште и други,ви благодар

Постојат 6 големини за овој фустан : S (110cm , за девојки / момчиња со висина 105115cm)M (120cm , за девојки / момчиња с

Постојат 7 големини за овој фустан : XS (100cm , за девојки / момчиња со висина 95105cm)S (110cm , за девојки / момчиња с

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : S : висина од 120 130cm M : висина 130140cm L висина : 14015

Големина : XXS3 XL1 инч=2.54 см(овој стил може да биде слободен да го направи,може да се направи на други бои и г

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : XXS : висина од 120 130cm XS : висина 130140cm S висина : 14

Латинска Танц Облечи Костими Жените Фудбалскиот Фустани Танго Танц Облека D366 Сребро Нерегуларни Полит

Стил # : L11538Додатоци : КапиМатеријал : Бронзирање водат ткаенинаСоодветни видови на танц : хипхоп, џез

Тип на производ : Ballroom латинска танц костим Материјал : Stetchable чипка (Spandex / Најлон) Возрасна Група : Возрас

латинска се облекуваат жените L12193Ние може да направи овој фустан на вашата големина и промените на друг

Латинска Танц Облечи за Девојки НАЈЕВТИНИОТ Танго Фудбалскиот Flapper се Облекуваат 2 Парчиња Поставени ла

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

вклучува : Фустан + ракавици , не се вклучат и другиТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од з

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

Објасни : Овој производ е за продажба само здолништа, не за продажба на други.ГолеминаФустан Должина(cm)П

Ние ви нудиме висок квалитет на производите и најконкурентна цена од нашата фабрика директно на вашата

Вклучува : фустан + ракавици , не се вклучат и другиТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од з

Големина на Табелата, Големина Фустан Должина Биста Половината Препорачува Висина Единица CM CM CM CM S 63 56 50

нова секси латино танц, хип шамија freeshipping Материјал : високо водат мраз свила ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА

Please wait...