0
clear
  • AONIJIE Работи TPU Вода Торба Свитлива Газирани Шише за Вода Отворено Спорт Подигаат Мека Колба Со Долго Слама мочниот Меур Шишиња
  • -20%
  • -20%
AONIJIE Работи TPU Вода Торба Свитлива Газирани Шише за Вода Отворено Спорт Подигаат Мека Колба Со Долго Слама мочниот Меур Шишиња

AONIJIE Работи TPU Вода Торба Свитлива Газирани Шише за Вода Отворено Спорт Подигаат Мека Колба Со Долго Слама мочниот Меур Шишиња

DEN 648.48
DEN 421.00

Достапност
Производот е достапен


AONIJIE Работи TPU Вода Торба Свитлива Газирани Шише за Вода Отворено Спорт Подигаат Мека Колба Со Долго Слама мочниот Меур Шишиња
Опис
Пакет листата :
1 * Вода Торба
Спецификации :
Материјал : TPU
Капацитет : 350/600m L
Производ тежина : 0.053/kg 0.058
Големина : 350ml 6*17.5*12cm
600ml 6.5*21.7*12cm
Температурата опсег : 0-40
Пол : жени/мажи
Карактеристики :
1.Лесен,Лесен,Количка;
2.Здрава и безбедна TPU материјал;
3.Две големина за вас да се избере : 350m L и 600m L;
4.Тоа е погоден за голем број на активности на отворено спортови, како што се трчање,кампување,велосипедизам,пешачење
Забелешки :
1. Почитувани клиенти, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот поштенски код кога ќе ги напишете вашите лични информации, така што можеме да го испрати до вашата адреса точно.
2.Сите слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,тоа ќе се прикажува малку боја различни.
3.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см разлики,ви благодариме.
С&П
П : Како можам да платам за цел?
О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу :
(1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
(2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
П : Како не Ali Express заштита на моите исплати?
A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита ccommercially е достапна).
Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта која е бесплатен превозот.
П : дали постои следење на број на мојата цел?
A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Aliexpress Сметка или од други соодветни веб-сајт.
П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : Откако ќе брод вашата нарачка, следење на број ќе се генерира. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени. Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување деталите во описот на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе се apprecited дека ако не можете да испратите e-mail на нас, се разбира, најдобра цена за вас.

Кон својствата

Материјал:
TPU
Бренд Име:
AONIJIE
Капацитет:
1L
Големина:
6*17.5*12cm/ 6.5*21.7*12cm
Температурата Опсег:
0-40
Тежина:
0.053/0.058kg
реалниот Капацитет на:
350/600mL
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Вода Торби/Мека Колба
Употреба:
Спорт шише за Вода за кампување велосипедизам
Број На Модел На:
SD13

Производи во категоријата

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Нашата цел е задоволството на клиентите!1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот

Детали За Производот : 1 Предмет : газирани шише за вода2 Јачина на звук : 350m L, 600m L3 Материјал : TPU (тело) + Сла

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

BSWolf 2 L / 3 L Велосипедизам Камила Вода Торба за Надворешни Работи на Количка за TPU Вода Торба Хидратација н

MOLLE систем пакет војска маскирна отворено литургија литургија литургија тактички торба половината вис

ви благодариме!Се врати и враќање1 Свитлива, лесен за употреба.8 g Материјал : TPU Употреба температура : 040

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на 40 Литри Капацитет Допрете и туш главата Природно топла вода од с

Опис1.Лесно да се носат, совршен за кампување, планинарење и сите други авантури2 Направен од тешкидолжн

3 Pcs / Set Носи Вредни Расипливи 30 D ултрависок квалитет Du Pont cordura обложени силикон Најлон Зелена Водоотпоре

Отворено Molle Тактички Шише за Вода Торбичка за Кампување Пешачење се ИскачиКарактеристики : * Направени

Преносни Тактички Molle Очила За Сонце Футрола За Наочари Торба Отворено СпортОчила ТорбичкаМатеријали :

Карактеристики : Водоотпорен и лебдат, да ги задржи вашите предмети во совршен и сува.Може да се стави си

Карактеристики : Професионални водоотпорен дизајн Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адр

1 Предмет : спорт вода торба2 Јачина на звук : 1 L,СО 1,5 L, 2 L, 3 L3 Материјал : PEVA (Ecofriendly)4 Боја : Сина5 Вода цевка д

ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ НИ ГОЛЕМИНА САКАТЕ1.4 L со торбичката4 L без торбичкатаНие нудиме на цилиндар во stell или

SF0006172Спецификација : Бренд новиБоја : како на сликата прикажаниМатеријал : Термопластични Уретан (TPU)Кап

Please wait...