0
clear
  • Нова за HP Павилјон 14-B000 14-B010US 14-B013CL 14-B017NR лаптоп англиски НАС Тастатура без Рамка
  • -20%
  • -20%
Нова за HP Павилјон 14-B000 14-B010US 14-B013CL 14-B017NR лаптоп англиски НАС Тастатура без Рамка

Нова за HP Павилјон 14-B000 14-B010US 14-B013CL 14-B017NR лаптоп англиски НАС Тастатура без Рамка

DEN 744.00
DEN 707.00

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
За HP Павилјон 14-B000 14-B010 US 14-B013 CL 14-B017 NR серија lap top
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку c хина пост со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Кон својствата

Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
14-B000 14-B010US 14-B013CL 14-B017NR
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
боја:
Црна

Производи во категоријата

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Состојба : НоваКомпатибилен модел : За леново Rescuer Y900 Y910 серија lap topПлаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay

Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сиг

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вие се с

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 1245 дена, некои земји ќе

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Вистински Нови САД верзија Лаптоп Тастатура за SONY VPC ИО EB25 EB27 C EB15 EB18 EC EB17 PCG 71212 T PCG 71211 T Белата рамка соОбј

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Ќе бидете известени откако пратката е направен 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисп

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси...

превозот адреса, како според вашиот paypal адресата, Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е во право

Ние само брод да се потврди цел адреси.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум...

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли

Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Гаранција и Гаранција услови

Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446 J 0 P446 J 0 NK750 Лаптоп Сребро Вие

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Нови за Lenovo Ideapad 10014 IBD лаптоп НАС англиски тастатура со Црна рамкаОбјектот спецификитеЈазик : САД Верзиј

Сосема Нов лаптоп тастатура Fo RASG60 K52 G51 G53 N61 U50 X61 G60 J G60 V G60 JX G60 VX Услуга Нас верзија ЦРНА бојаОбјектот спец

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Гаранција и Гаранци

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Please wait...