0
clear
  • 5Pcs 40x100mm Лабораторија Стакло Тест Цевка Рамно Дно Со Дрво Затка Thermostability
  • -20%
  • -20%
5Pcs 40x100mm Лабораторија Стакло Тест Цевка Рамно Дно Со Дрво Затка Thermostability

5Pcs 40x100mm Лабораторија Стакло Тест Цевка Рамно Дно Со Дрво Затка Thermostability

DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 5 Pcs 40x100mm Лабораторија Стакло Тест Цевка Рамно Дно Со Дрво Затка Thermostability
Материјал : Стакло
Дијаметар x Должина : 40x100mm
Секој Обид за 5 Компјутери!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Материјал : Стакло BorosilicateЗаеднички Тип : 24 / 29Капацитет : 100mlСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

3m L пластични pipette,5pce / многу(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбинир

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 50мл Quickfit 24 / 29 Заедничка Лабораторија Стакло Колба Еден Долг Врат Круг Дното WareМатериј

Производ Објект : 8mm Понесе Висок Вакуум Stopcock ТОблик 3 Начин Шупливи Plug Лабораториска ОпремаМатеријал : Bo

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Производ Објект : 30ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност Wa

Производ Објект : 19 / 26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка ДестилацијаМатер

Производ Објект : 50# Двете Земјата Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Ста

Производ Објект : 5 Pcs 130x100mm Лабораторија Стакло Тест Цевка Рамно Дно Со Дрво Затка ThermostabilityМатеријал : Ст

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

150ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Производ Објект : 19 / 26 И Машките Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакл

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колб

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Производ Објект : 50мл Лабораторија Borosilicate Стакло Erlenmeyer Конусна Колба со Земјатаво ЗаткаМатеријал : Стак

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 80mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Производ Објект : 350ml Бела Мерење Beaker PTFE Тефлон Силикони Лабораториска Опрема со Висок КвалитетМатерија

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Производ Објект : 2500ml чисто Стакло Тесен Уста Шише Со Stooper Лабораторија за Хемија СтаклоМатеријал : Стак

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Please wait...