0
clear
  • Бесплатен Превозот 5.08 mm Теренот 50pcs 2P Завртка Терминал Конектори +50pcs 3P PCB Завртка Терминал Блок=100pcs/многу во парк
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 5.08 mm Теренот 50pcs 2P Завртка Терминал Конектори +50pcs 3P PCB Завртка Терминал Блок=100pcs/многу во парк

Бесплатен Превозот 5.08 mm Теренот 50pcs 2P Завртка Терминал Конектори +50pcs 3P PCB Завртка Терминал Блок=100pcs/многу во парк

DEN 460.80
DEN 415.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
KF301-2P,3P
Бренд Име:
JORINDO
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Производи во категоријата

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насНие можеме да снабдување Неизолирани Лопата

Crimping жица тока жица и жица тока линија средината приклучните терминал бакар сребро позлатен 0.51.5 плошта

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

1 пар (позитивна) и (негативни) се Стега Батеријата Терминал Менгеме Клипови Конектор Автомобил Камион В

E0506 E0508 E0510 E0512 E7506 E7508 E7510 E7512 E1006 1000 PCS E1008 E1010 1000 PCS E1012 E1508 E1510 1000 PCS E1512 1000 PCS E1518 1000 PCS E2508 E2510 E2512 E2518 1 E4009 E4012 E4018 E0610

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

MDFN2250 MDFN2.5250 НАЈЛОН месинг Машки Изолирани Лопата заеднички Кабел Wire Конектор 100 PCS / Пакет одговараат на 1.

Модел : велика БРИТАНИЈА2.5 БКабел големина : цврст кабел : 0.24mm 2мека кабел : 0.22,5 mm 2Актуелни : 32 AVotage : 800 VГоле

1000pcs / пакет E1012 кабелот крајот терминал ПВЦ Изолирана Жица Bootlace Ferrules За 1.0mm2, 18 AWG Жица, 12mm на Pin Должина Мес

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ DBV5.510 Ладноцедените Терминал Конектори Погоден за 12 AWG 10 AWG ЧИП Предизолацион

пакетот вклучува : 10pcs x 15 EDG3.514 P Plug ROHSСпецификација : Теренот : 3.5 mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ако ви треба дру

Опис : SV3.55 Црна 1412 AWG 2.54mm 2 Furcate Терминал Кабел Wire Конектор Изолирани Жици Терминали Количина : 200pcs Боја : Ц

570pcs Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал Ferrules комплет наместен Жица терминали конект

Опис : 4 позиција црвено & црна терминал лента за Напојување, Звучници ,Аудио уреди Лемење табови на назад

ТОЧКА НЕ : ОТ300 ACrimping Кабел SQ : 2570 mm2Топ Дупка : 12.2 mmМатеријал : БакарПакет : 10 Pcs

Материјал : Месинг и пластични Боја : Видете слики Објект специфики : Одредување на завртка Контакти од м

E0506 E0508 E0510 E0512 E7506 E7508 E7510 E7512 E1006 1000 PCS E1008 E1010 1000 PCS E1012 E1508 E1510 1000 PCS E1512 1000 PCS E1518 1000 PCS E2508 E2510 E2512 E2518 1 E4009 E4012 E4018 E0610

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита код Дефиниција заштита кодот

5pcs 773104 Оригинални WAGO конектор, предводена конектор, КОМПАКТЕН Спојување Конектори,4 CON,100% Оригинални WAGO

Please wait...