0
clear
  • Концизен Триаголник Коса Канџи целосна Кристали 2017 Нова Коса Додатоци Жените Густа Коса Barrettes Коса Носителот 70MM 3pcs/многу SYHC45
  • -20%
  • -20%
Концизен Триаголник Коса Канџи целосна Кристали 2017 Нова Коса Додатоци Жените Густа Коса Barrettes Коса Носителот 70MM 3pcs/многу SYHC45

Концизен Триаголник Коса Канџи целосна Кристали 2017 Нова Коса Додатоци Жените Густа Коса Barrettes Коса Носителот 70MM 3pcs/многу

DEN 527.52
DEN 501.00

Достапност
Производот е достапен


Објектот Количество 3pcs/многу
Точка Бр.
SYHC45
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
црна
Објектот Околу Големина
70mm
Објектот Форма
губење на канџи
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage висок квалитет на дебела црна боја пластични чешел за DIY коса додатоци

Кон својствата

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Губење На Канџи
Број На Модел На:
SYHC45
Материјал:
Пластични
useage:
diy коса додатоци
боја:
Црна
Пакување:
3Pieces/Многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Производи во категоријата

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Зелена Велур Ткаен

Пресврт Сомот Headband,Девојка Подарок за Неа Женска Turban Возрасни Јазол Headband Maroon Headband Извртени

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 7cm(ОЕМ е прифатливо)Headband :

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

Вовед1)Боја : 7color алтернатива(како слика)2)материјал : крпа3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 35*6cm5)пакување : 10pcs / o

Жените чипка Beanie Шапка цвет Хаубата Chemo Капа Муслиманска Шамија Hijab Исламската Turban Карактеристики : Сост

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

Оваа ставка вклучува 10 парчиња од 3 инчи коса лакови со клипови Ако ви треба 10 парчиња во различни бои, ве

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 30 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : Што добив е разл

J17391 Добро се водат мода солидна spandex размавта headbands венчиња за коса додаток трепет headband за жениВозрасни

Пакување : 1 Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Замена е прифатена ако објектот е не

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Бесплатен превозо

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Бесплатен превозо

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

Please wait...