0
clear
  • 2018 мода жените секојдневен чевли дами воздух мрежа дише не се лизга пријатна Прошетка женски патики чевли tenis feminino
  • -20%
  • -20%
2018 мода жените секојдневен чевли дами воздух мрежа дише не се лизга пријатна Прошетка женски патики чевли tenis feminino

2018 мода жените секојдневен чевли дами воздух мрежа дише не се лизга пријатна Прошетка женски патики чевли tenis feminino

DEN 1026.72

Достапност
Производот е достапен


ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА
ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА
Европски
Кина ознака големина
Бразил
Велика БРИТАНИЈА големина
Австралија
Пета до пети (cm)
Пета до пети (инчи)
4.5
34
35
32
2
3
22.5
8.8583
5
35
36
33
2.5
3.5
22.8
8.9764
5.5
35.5
37
33
3
4
23.1
9.0945
6
36
37
34
3.5
4.5
23.5
9.252
6.5
37
38
35
4
5
23.8
9.3701
7
37.5
39
35
4.5
5.5
24.1
9.4882
7.5
38
39
36
5
6
24.5
9.6457
8
38.5
40
36
5.5
6.5
24.8
9.7638
8.5
39
41
37
6
7
25.1
9.8819
9
40
41
38
6.5
7.5
25.4
10.0000
9.5
41
42
39
7
8
25.7
10.1181
10
42
43
40
7.5
8.5
26
10.2362
10.5
43
44
41
8
9
26.7
10.5118
За превозот Ние ќе ви испратиме производ од CN Пост Воздух Mail или Epacket за вас. Франција , Шпанија , Холандија и Чиле, ние ќе го испрати Aliexpress испорака за вас.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме изберете DHL, Fed Ex, Aramex, EMS, и ние ќе го испрати тоа наскоро Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1~5 дена откако ќе го добиете вашите пари . Со цел да се избегне дел од даноци , ние може да го прогласам за пониска вредност . Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела , Pls контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да проверите информации и контакт на поштата . И ние ќе направиме се најдобро за вас. Тука е референтен време на испорака :
Време На Испорака
Земја
Превозот Дена
Русија
12-35
Франција
10-30
САД
7-20
Велика БРИТАНИЈА
7-15
Шпанија
10-30
Холандија
10-30
Друга Европска земја
10-30
За Наплата или Ја Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние може да ви помогне контакт на поштата да се провери , ако вашиот парцели изгубиле , ние може да го препрати или ви вратат сите пари. Кога ќе примите нашите пратката,ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контакти мене во Aliexpress првиот(ве Молиме да не се отвори спорот прво),ние ќе го реши вашиот проблем до вашиот задоволни.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.Ви благодариме за разбирањето.
За нашата компанија
Ние сме професионални чевли снабдувач . Ние си имаме свој фабрика и бренд.Ние нудиме Високо-квалитетни чевли, и добра услуги , може да бидат сигурни купите во мојата продавница. Можете да не контактирате доколку ви треба други чевли , Ние ќе ви обезбедиме со професионални услуги и висок квалитет на чевли.
За Повратни Информации
1. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи , pls ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди , вашата поддршка е најголемата motiva
2. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги , Pls контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации. Ние ќе го реши вашиот проблем и да ви овозможи со најдобра клиенти услуги.

Кон својствата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Број На Модел На:
10-LYD183
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Обвивка Материјал:
Никој
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
DUOYANG
лесни чевли:
не се лизга за чевли
женски чевли:
2018 искачи чевли

Производи во категоријата

Поголем големина : Купуваат чевли според должината на стапалото.Нозете широк нозе масти изберете погол

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Вистинската должина на ногата како стандардГолемина е помала од нормалнатаdianxiaobao_3dianxiaobao_

Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.5 cm;03Ако вашите ноз

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

детали за производот големина информации : Ни големина од 3,5 = Евра големина 35 = 22.5 cm нога должинаНи голем

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, в

Ако сте трговците на мало или имаат добра енергија во количина, која се исполнат нашите барања за промет

Материјал : кравја кожа+мрежа во внатрешноста материјал : микрофибер пета висина : 5cm

За ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.За Да Ги Прилагодите 1.та

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.net / en(Коп

За Повратни Информации1.540365 Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги , Pls контактирајт

LIN КРАЛОТ Нов Воздух Мрежа Жените Замав Чевли се Меша Бојата Кука И Јамка Платформа Чевли Плитки Устата

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

За Плаќање и Испорака 01 во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебит

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногат

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

ПлаќањеAliexpress да се прифати : со Кредитна Картичка(Visa Картичка), Western Union, T / T, Web Money, Qiwi Паричник, Бразил Boleto

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас 03 Ние ќе брод надвор стоката

Please wait...