0
clear
  • 2017 добро да користите X Големини 2 4 6 8 10 12 Мермер Sable Помине Уметност Акрилик Пенкало Цртање Нокти Налепница Декорација Diy Розова
  • -20%
  • -20%
2017 добро да користите X Големини 2 4 6 8 10 12 Мермер Sable Помине Уметност Акрилик Пенкало Цртање Нокти Налепница Декорација Diy Розова

2017 добро да користите X Големини 2 4 6 8 10 12 Мермер Sable Помине Уметност Акрилик Пенкало Цртање Нокти Налепница Декорација

DEN 123.84
DEN 108.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 100% сосема нов, никогаш не биле употреба Мермер Рачка на Ноктите Sable пенкало, Четка, Вклучувајќи и 6 различни големина на Ноктите Sable Пенкало, четка за различни функции Може да се користи на природни нокти / лажни ноктите / акрилни нокти За помине уметност за создавање може да се извлечат убава слика / 3 D слика како ви се допаѓа, исто Така, може да се Користи за да се измеша акрилик течно и кристално моќ ве Молиме чисти четки по користи Должина од јасно пластика цевка : околу 20.4 см Должина на Ноктите четка пенкало : околу 14.5 cm ~ 16cm Погоден за професионална употреба или домашна употреба Пакување вклучени 1.Нема.2 Помине Sable четка Пенкало 1 x 2.Нема.4 Помине Sable четка Пенкало 1 x 3.Нема.6 Помине Sable четка Пенкало х 1 4.Нема.8 Помине Sable четка Пенкало 1 x 5.Нема.10 Помине Sable четка Пенкало х 1 6.Нема.12 Помине Sable четка Пенкало х 1

Кон својствата

Бренд Име:
Kitbakechen
Број На Модел На:
M0013_new M
Материјал:
Пластични
Големина:
around 20.4cm a
боја:
Слива,Виолетова
Тип На Објект:
Dotting Алатка

Производи во категоријата

Ве молиме да биде трпеливо да се чека за вашата нарачка За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Ва

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Меѓутоа, ако оваа состојба продо

Ви благодариме за вас љубезно разбирање Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро Ви благодариме на сорабо

ОписНие го прават нашите најдобри за да се направи фотографија, блиску до реалниот предмети.Состојба : Н

HB0013086Спецификација : 100% сосема нов5 помине уметност dotting пенкало со 2 различни краеви за различни желбиДв

5 компјутери Кристал Берач Dotting Молив За Подигање Камења Помине Оркестарот Работи Помине Уметност Декор

Опис : 5 Парчиња / set Кристал се Справи со Двојнозаврши Dotting Пен Двоензаврши, лесен за употреба Едниот кра

Ве молиме да се разбере што можеме?т контрола на транзит време, особено за време на празник, с светло за з

5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.Плаќања : 1) Пред да го куп

10pcs Помине Уметност Dotting ПенФункција : Големина : 13cm / pcТежина : 8.5 грам / pcПакет : 5pcs / пакет , вкупно 2packНокти

Please wait...