0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА многу 4010 4cm 40x10mm Турбина Компресор Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin DC 40mm 3D Печатач 1.2 M
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА многу 4010 4cm 40x10mm Турбина Компресор Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin DC 40mm 3D Печатач 1.2 M

2 ПАРЧИЊА многу 4010 4cm 40x10mm Турбина Компресор Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin DC 40mm 3D Печатач 1.2 M

DEN 393.12
DEN 346.00

Достапност
Производот е достапен


DC 12 V 2 P 40mm 40x10mm 4cm Ладење Компресор Heatsink Фан
Параметри :
Димензии : 40(L)x400(W)x10(H)mm
Конектор : 2 Pin(2.5)
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.06±10%Amp
Номинална Брзина : 6500±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 6.79 CFM
Бучава : 24±10%велика британија
Имајќи Тип : Хидраулични
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 1.2 m (120 CM)
Тежина : 16g/еез
пакување вклучуваат : 2 компјутери
ПРЕВОЗОТ
Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот. Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. Превозот Логистика :
Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 15-35 дена ,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
ПЛАЌАЊЕ
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
ПОВРАТНИ информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да заработите вашиот Positive Feedback. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот. Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Благодарам многу!
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние им овозможи размена ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена. Купувачите мора да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
ЗА НАС
Ние работиме за да ги понудиме најдобрите производи и услуги!Добредојдовте на порака во секое време и ќе биде среќно до одговор,обично во рок од 24 часа. : ) Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Кон својствата

Бучава:
23dBA
Фан Живот:
40000 часа
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
DC4020B24V2P2.5blower 1D
Имајќи:
Течност Имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, INTEL
Пакет:
No
Тип:
Фан
Фан Големина:
40x20mm
Heatsink Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Сертификат:
CE / ROHS
имајќи тип:
Поаѓајќи Од Ракав
Фан име:
dc компресор фан
Фан Големина:
4 см

Производи во категоријата

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Orignal MSI Графичка картичка вентилаторот за ладење APISTEK GA51 S2 L GA51 S2 H NNTK 12 V 0.13 НА 0.18 НА 2 Lines

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за Acer стремат еден 722 (4 игли

СпецификацијаПредметиHY880HY880AHY880БЕдиницаБојаСиваСиваСиваКоефициент на топлинска спроводливост>5 се ви

63 W / mKПрименаЛадење вашиот ПРОЦЕСОР,VGA ладилници, ПРЕДВОДЕНА топлина мијалник и други електрични делови

Фан Модел : DA04015 B12 HДимензии : 40 * 40 * 15mm (4015)Брзината на вентилаторот : 11000 RPMИмајќи Тип : Dual топката имајќиБу

СпецификацијаПредметиHY610HY620HY630HY650ЕдинициБојаЗлатоЗлатоЗлатоЗлатоНИКОЈКоефициент На Топлинска Спров

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,н

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, го Рестартирате системот,и така н

бренд : делтаМодел BFB0712 LГолемина 75 * 75 * 30ммИмајќи Двојна топката имајќиСтандарден напон 12 VЕлектрична ст

001%Крварат0.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприц нано термички маснотииЧување : Чувајте во ладно и суво место, на

Информации за производот код : HY410 име на Производ : термички маст за компјутер и led светлата на Производо

Please wait...