0
clear
  • Бесплатен превозот за BMW G650 X-Земја 2006-2008 CNC Модифицирани Мотоцикл Предните тркала топката капка / шок апсорбер
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот за BMW G650 X-Земја 2006-2008 CNC Модифицирани Мотоцикл Предните тркала топката капка / шок апсорбер

Бесплатен превозот за BMW G650 X-Земја 2006-2008 CNC Модифицирани Мотоцикл Предните тркала топката капка / шок апсорбер

DEN 1199.52

Достапност
Производот е достапен


Мотоцикл Предна Оска Вилушка Тркала Заштитник Несреќа Лизгачи
Состојба : Нова, Висок Квалитет
Материјал : CNC Алуминиум +ПОМ
Позиција : Предната
Бојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Количина : 1 Парче
Едноставен за инсталација, Без Инсталација Настава
Заштита влошки се лесно фиксирани во прекинете вилушка преку соодветни полагање челик бар. Дизајниран да помогне да се елиминира оштетување на предна оска при пад,а лизгање запре или ниски страна .
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
123h19
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC Алуминиум+висока густина најлон
Бренд Име:
Estelle
Motobike Направи:
BMW
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Производи во категоријата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ За KAWASAKI Z1000 20102013Мотоцикл Алуминиум Волан Стабилизатор Амортизерите На Монтирање На

Вие ќе примите објект исто како и сликите.100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок КвалитетНовиот Д

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Х

100% Сосема НовМатеријал : Висок Квалитет На ЛепакБоја : ЦрнаПогодни За : ЈАМАХАXJR1200 19951999XJR1300 199820011.Не го ку

Motocycle Алуминиум М5 Обтекател Завртки Завртка Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : CNC 6061 Алуминиум, Отпорен

НИ 31.99 / пар НИ 23.06 / парче НАС 7.99 / парче НАС 8.55 / пар НИ 28.98 / парче НАС 14 / парче НАС 14.09 / set НИ 37.99 / set

LED Пак Сигнал Светлина ЗаштитникСостојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Х

Количина : еден пар (2 парчиња) Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Kawasaki Z650 2017 Материјал : ЦПУ Машинск

Мотоцикл ABS Светлата Екран Заштитна Маска Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Боја : Зелена, црна тран

Производство : Функција : Состојба : 100% НОВИ резервни производВисок квалитет и лесно да се инсталира.При

Количина : 2 Компјутери Материјал : 6061T6 Алуминиум Во Боја : Како На Сликата Прикажани Лесно Да Се Инсталир

Опис На ПроизводотСостојба : Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет Anodiced боја слој да с

Вашиот штанд ќе работи уште подобро кога заедно со овие spools! Детали за производот : Состојба : 100% Сосема

Превозот време како што се следниве : 2.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашај

НИ 7.99 / парче НАС 27.2 / set НИ 19.43 / пар НИ 26.89 / парче НАС 9.39 / пар НИ 7.19 / парче НАС 47.99 / парче НАС 9.98 / па

Опис на производот❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Х

Име на производ : Пред Шок Апсорбер Адаптер Заградата / Трансфер Код Материјал : Алуминиум Количина : 1 п

Please wait...