0
clear
  • Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410
  • -20%
  • -20%
Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410

Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410

DEN 239.52
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 110 g
Направи Сапун Големина на : 8*6.4*3.8 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Обликот:
Човечката Фигура
Број На Модел На:
S410
Материјал:
Силикони
Тема:
Агол
боја:
случаен

Производи во категоријата

Опис : * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Еден заврши сапун тежина : 90g (приближно)* Силиконски ка

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 85 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.8x6.8x2.6cm (приближно) * Силиконски К

Ангел девојка Сапун Силиконски Калап Свеќа DIY Мувла рачно изработени Сапун габи Занает Уметност DIY Габи

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H) 6.7x6.7x4.0 cm (прибл) * Силиконски Кала

калап за големина 17 / 29 / 1.8 cm, една големина за 6.4 cm долгибоја случаен превозотпромет на големо со храна

Опис : * Завршен Сапун тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)7.6x7.6x2.9cm(приближно) * Силиконски

секоја дупка да се направи за 45g сапун, секоја дупка со дијаметар околу 4.4 см, дебелина околу 2,5 cmбоја случ

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 95 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)8.3x6.3x2.5cm (приближно) * Силиконски К

копчето форма силикони фондан чоколадна торта декорирање мувла рачно изработени занаетчиски капење са

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.5 *6.5*2.5 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 125g (приближно) * F inished Сапун Димензии : (Д *H)7.0 x3.5cm (приближно) * Силиконски Кал

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 130g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)8.3 *5.4*3.8 cm(прибл) * Силиконски Кал

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 110 gНаправи Сапун Големина : 7.5x7.5x3.3 смМоже да се напра

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 10.5*7.3*3.3 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршен

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 70 gГолемина : 5.5x4.2x4.3 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Опис : * Силиконски Калапи Големина : 8.7*6*3cm (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена Сапун

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 35g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)7.0 X4.8 X2.6cm (приближно) * Силиконск

Бојата на Сапун Мувла ќе биде предаден, Случајно Повеќе Мал Правоаголник Сапун Мувла Мраз Коцка Мраз Бл

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g (приближно) * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висо

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.1 см (L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H) 7.9x5.5x3.6 cm ( прибл) * Силиконски Ка

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gНаправи Сапун Големина на : 7.8*6.5*2.8 cmМувла големин

трговија на големо силиконски калап ароматерапијата гипс свеќа силиконски калап прирачник сапун одлук

торта со силиконска чоколадо мувла сончоглед chrysanthemum шема Правоаголник Сапун мувла Рака Направи Занает

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.4*6.7*3cm (приближно) * Силиконски Ка

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 100 gГолемина : 8.5x7x3.8 смМоже да се направи Сапун Свеќа

Please wait...