0
clear
  • Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410
  • -20%
  • -20%
Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410

Ангел Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S410

DEN 239.52
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 110 g
Направи Сапун Големина на : 8*6.4*3.8 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Longzang
Обликот:
Човечката Фигура
Број На Модел На:
S410
Материјал:
Силикони
Тема:
Агол
боја:
случаен

Производи во категоријата

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 80g(приближно) * Завршен Сапун Големина : (L*W*H)6.5 *6.5*2.5 cm(прибл) * Силиконски Кал

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски.♥ Мувла Големина : Aabout 8.5*7*1.5 cm .♥ Боја : R andom♥ Пакет се вкл

калап за големина 30 / 14 / 4.3 cm, една дупка со дијаметар околу 6.1 cmБоја случаен превозотМатеријал храна од

Опис : * Силиконски Калапи Големина на : 9.5*7*3.2 см(L*W*H)* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Завршена С

секоја дупка да се направи за 45g сапун, секоја дупка со дијаметар околу 4.4 см, дебелина околу 2,5 cmбоја случ

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 120g(приближно) * Завршен Сапун големина : (L*W*H)7.8x5.2x3.0cm(приближно) * Силиконски

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски.♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата .♥ Бој

Бојата на Сапун Мувла ќе биде предаден, Случајно Повеќе Мал Правоаголник Сапун Мувла Мраз Коцка Мраз Бл

калап за големина 8 / 6.1 / 1.9 cmбоја случаен превозотна pendant големина за 7 / 5 / 1.7 cmРингишпил гипс pendant мувл

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 80 gНаправи Сапун Големина на : 8.5*5.0*2.8 cmМувла големина

трговија на големо силиконски калап ароматерапијата гипс свеќа силиконски калап прирачник сапун одлук

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 100g (приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)5.7 x7.8x3.0cm (приближно) * Силиконски

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 55 gНаправи Сапун Големина : 6.0x5.5x2.8 смМоже да се напра

торта со силиконска чоколадо мувла сончоглед chrysanthemum шема Правоаголник Сапун мувла Рака Направи Занает

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 105 g(приближно) * F inished Сапун Големина : (L*W *H)6.6x6.5x3.1cm (приближно) * Силиконски К

Ставка ОписМатеријал : СиликонЗаврши Сапун Тежина : 90 gНаправи Сапун Големина на : 6.0*7.7*2.7 cmМоже да се напр

Опис : * Завршен Сапун Тежина : 110 g(приближно) * F inished Сапун Големина : ( L*W*H)7.7x6.3x3.1cm (приближно) * Силиконски К

Please wait...