0
clear
  • Мото накладките Пред+Задни За SUZUKI ИС 1500 Натрапникот LC 02-04 ИС 1500 (C90/C90T) Булевар 05-10 ИС 1500 Натрапникот C 05-09
  • -20%
  • -20%
Мото накладките Пред+Задни За SUZUKI ИС 1500 Натрапникот LC 02-04 ИС 1500 (C90/C90T) Булевар 05-10 ИС 1500 Натрапникот C 05-09

Мото накладките Пред+Задни За SUZUKI ИС 1500 Натрапникот LC 02-04 ИС 1500 (C90/C90T) Булевар 05-10 ИС 1500 Натрапникот C 05-09

DEN 864.00
DEN 631.00

Достапност
Производот е достапен


Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Кон својствата

Објектот Ширина:
5.78cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Бренд Име:
DTRAD
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
3.99cm

Производи во категоријата

Спецификации : Боја : Црна Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 6 Дијаметар : 298 MM Одговара на

описоригиналниот adelin adl07 десната страна кочница caliper40mm дупка до дупка инсталирате4 клипот : 32x2,27x2,тешко

* Дизајн во КИНА Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Препорака : GFY накладк

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од

Резервни 100% Сосема Нов и Висок квалитетМатеријал : АлуминиумПозиција : ПреднатаБоја : ЦрнаГолемина : 25mm (

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Тоа е наше задоволство за решавање на било какви проблеми со вас како е можно поскоро Ви благодариме за

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Гаранција :

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Conditon : Резервни 100% НовиВисок Квалитет На ИзградбаБоја : ХромМатеријал : Алуминиум и Црна ГумаБез инстали

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

Спецификации : Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 5 Дијаметар : 320 MM Одговара на следните м

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност Накладките За KAWASAKI Опис : Conditon : 100%

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да пл

Please wait...