0
clear
  • Оригинални нови CDM-M10 6.7/3 CDM-M10 SF-C250 SFC250 CD ласерски леќи со механизам за автомобил аудио систем
  • -20%
  • -20%
Оригинални нови CDM-M10 6.7/3 CDM-M10 SF-C250 SFC250 CD ласерски леќи со механизам за автомобил аудио систем

Оригинални нови CDM-M10 6.7/3 CDM-M10 SF-C250 SFC250 CD ласерски леќи со механизам за автомобил аудио систем

DEN 3264.00

Достапност
Производот е достапен


Оригинални нови CDM-M10 6.7/3 CDM-M10 SF-C250 SFC250 CD ласерски леќи со механизам за автомобил аудио систем

Кон својствата

Специјални Функции:
CD Плеер,MP3,CD-RW
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Објектот Големина:
13*13*1cm
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,CD
Од Моќ:
5W
Бренд Име:
angibabe
Име На Модел:
CDM-M10 6.7/3
боја:
сива
Тојота Модел:
Е корола
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Е Корола-Година:
2002,2003
Резолуција:
480
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Метал

Производи во категоријата

Оригинални нови SFP101 N 15 PINS P101 N 15 P CD VCD Ласерски леќи

OOTDTY 3.5" TFT LCD екран во Боја Следи Екран DVD, VCD За Автомобил Задните Видите Копија КамераОписи : Оваа LCD монит

6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португа

(Црвена) ANGIBABE жица пролет USB Кабел 2 A 1 M DIY пломба Дијамант Брзо Полнење Кабел за Податоци за Android

Аудио Формат : MP3, WMA, AAC, РМ, FLAC и сл.5 MHz~ 108 MHz; СУМ : 522 KHz~1710 KHz Предсет Станици : FM 3*6; СУМ 2*6 RDS : Поддршка Радио

8 GHz· Оперативен Систем : Android 6.0 2 G RAM меморија автомобил dvd плеер за T / oyota Hilux VI / OS Стариот C / amry Пр / шум R / AV4

100% СОСЕМА НОВ Fujitsu десет 4 CD механизам CH05431 loader за Тојота Sequoia Тундра Сиена гласовни навигација DENSO 86120 е ра

0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1 Ве молиме да не информирате на причината на вашата на

Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци Овие трошоци се на купувачот одговорност...

Оригинални нови SFBD415 BD415 SFBD415 Сина леќа / SFBD415 / SFBD415 E BD19 ЛЕЌА ( SFBD415 SFBD415 E SFBD415 E20 L SFBD415 E20 L ЛЕЌА

ако преферирате други express, ве молиме слободно контактирајте со нас директно Тие обично се 1020 работни де

Оригинални и нови VEG1731 За panasoni NVGS328 NVGS180 ТАПАН VEG1731

Оригинални нови TDM202 Пластичен механизам SFHD850 SFHD850 HD850 TDM202 DVD Ласерски леќи со механизам

Оригинални и нови DV53 U11 V еден автомобил DVD механизам за ACURE BMW автомобил dvd систем за навигација

Оригинални нови SFP101 N 15 PINS Со loader P101 N 15 PINS Со механизам од оригиналниот

Оригинални нови AP02 АП02 CD Ласерски леќи за Автомобил аудио систем

100% Нови и Оригинални Автомобил Еден Диск, CD Loader FD4 EF01 MP01 AA 18 C21 A

На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков пр

Оригиналниот RF510 T RF510 T DVD мотор за cd player

: 20℃ +70℃ / 40℃ +80℃ПревозотМеѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и

Оригиналниот ДВДM5 DVD М5 SFHD88 SFHD88 S SFHD88 CPH DVD ласерски леќи со механизам

Оригиналниот Matsushita DVD navi се вози механизам RAE3370 loader за Тојота Dens Chevy Chrysler Направи&dge Патување Навигација с

4 V Max Моќност : Излез 4*45 W AMP IC : TDA 7851 L (4*45 W MOSFET quad мост моќност засилувач најдобар квалитет на звукот) Работ

Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со

Тестирани OK DZ64 S21 K / DZ64 S22 K 6 CD механизам за Мерцедес MH3210 Lan Rover Chrysler автомобил CD radio 6 диск CD

Please wait...