0
clear
  • SAT0081 професионални спреј пиштол боја со висок квалитет airbrush спреј пиштол lvmp за автомобил сликарство пневматски рака пиштол алатки
  • -20%
  • -20%
SAT0081 професионални спреј пиштол боја со висок квалитет airbrush спреј пиштол lvmp за автомобил сликарство пневматски рака пиштол алатки

SAT0081 професионални спреј пиштол боја со висок квалитет airbrush спреј пиштол lvmp за автомобил сликарство пневматски рака

DEN 4751.52

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE : Бразилски купувачите треба да ни обезбеди вашиот даночен број( индивидуални и вашата компанија се ОК) и плаќање за сертификација. Инаку парцели ќе се врати во Кина. Ви благодариме за разбирањето!
МЛАЗНИЦАТА ГОЛЕМИНА : 1,3 милиметри
ОПТИМАЛНО РАБОТЕН ПРИТИСОК : 2.5 бар/36psi
ВОЗДУХОТ ПОТРОШУВАЧКА : 3.5-4.5 cfm
Се КОРИСТИ ЗА : topcoat/лакови

Пакетот вклучува
1*спреј пиштол
1*600ml шише
1*клуч
1*четка за чистење
1*O прстен
1*конвертор

Кон својствата

Куп Волумен:
1000CC
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Млазницата Дијаметар:
1.3 mm
Бренд Име:
clounds
Број На Модел На:
SAT0081
Тип:
LVMP
Број На Модел На:
SAT0081
Е Прилагодена:
Yes
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
LVMP
Куп Volue:
1000CC
Примена:
боја пиштол
МЛАЗНИЦАТА orifice:
1.3 mm
ОПТИМАЛНО РАБОТЕН ПРИТИСОК:
2.5 бар/36psi

Производи во категоријата

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

Карактеристики : Влезна Моќност Напон : 110 V120 V AC,220 V230 V AC (Различни земји, различни стандард)Фреквенција : 5

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

ЃАВОЛОТ L EBS МИНИ Спреј Пиштол 1.2 mm Гравитацијата се Хранат HVLP Боја SprayerПримена : автомобилската, авто одр

Колку што се направи оваа цел, ќе добиете 4pc висок квалитет 100cm се прошири пол

Двојна Акција Airbrushing Комплет Боја Спреј Пиштол Комплет Наместен Торта Декорирање Боја Алатка Воздух Че

Опис На ПроизводотМоќна алатка за отстранување на катран, рѓа, стари боја и многу други материјали Диза

Основано во 1986 година,TCCT боени Co.,Ltd е квалитетот компанија во Кинески електростатско боени индустрија.Н

Max Life Ракав 249121 Ова е не оригиналниот Гр ракав, Но ГОЛЕМ ОЕМ дизајниран да се вклопуваат во GMAX II 7900, а исто

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Двојно Дејство Спреј Пиштол Airbrush компресор за Полнење на Воздухот Четка во Собата со 3 Совети / Чаши тело

Почитувани Купувачи,ве молиме да обрнете високо внимание на својот превозот цена Вкупната тежина на ов

Основано во 1986 година,TCCT боени Co.,Ltd е квалитетот компанија во Кинески електростатско боени индустрија.Н

Спецификации : Продолжување пол должина : 30cm / 11.81 инченПримена : Погоден за повеќето 7 / 8 N" airless спреј пишт

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

ЗАТОПЛУВАЊЕ ПОТСЕТАМ : 1 БРАЗИЛЕЦОТ ПРИЈАТЕЛИ : ВАЖНО ВЕ МОЛИМЕ РАСПРАШУВА ЗА ЦЕЛОСНА И O CPF ( РЕГИСТРАЦИ

1 КОМПЈУТЕР Фабрика масовно го продаде клипот тип ST490 Airless Боја sprayer 220 VФотографијата покажува : Функција

1.Се хранат тип : притисок2.Оптимално работен притисок(bar / psi) : 4 / 583.Моделот width(cm) : About204.Воздухот потрошува

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне ..

Основано во 1986 година,TCCT боени Co.,Ltd е квалитетот компанија во Кинески електростатско боени индустрија.Н

Сите модели, прскање на растојание од 200mm.на вискозност на 20 секунди / NK2, марка за 12 секунди / NK2.Сите мод

Двојно дијафрагмата пумпа за Air Spray апликации Вклучувајќи материјал регулатор на притисок со вграден фи

Бесплатен Превозот!Известување Pls остави ми порака ако ви треба било должината на airless притисок црево

Please wait...