0
clear
  • 5kg/серија од кикирики слој машина/чоколадо слој машина/suger слој машина
  • -20%
  • -20%
5kg/серија од кикирики слој машина/чоколадо слој машина/suger слој машина

5kg/серија од кикирики слој машина/чоколадо слој машина/suger слој машина

DEN 60960.00

Достапност
Производот е достапен


5kg/серија од кикирики слој машина/слој чоколадо
машина/suger слој машина
(исто така може да го користите fo r медицина)
Воведувањето на кикирики слој машина :
1.Оваа Кикирики Слој Машина е изработен од нерѓосувачки челик.
2. Тоа се користи за обложување брашно, шеќер, чоколадо, итн за ореви, грав, семки и така натаму.
3. Работата е лесно, перформанси е сигурен. Тоа е погодно да се мијат и одржување, термичка ефикасност е на високо ниво.
4.Во машината да има воздушен компресор може удар топол воздух да се исуши крајот производи, така што ќе не леплива со едни со други.
Технички параметри од кикирики слој машина :
Модел
UDTY-400
Качамак со внатрешен Дијаметар
400
Брзина
0-60r/мин
Моќност
120w
Капацитет
5-7kg/време
Димензија
550*400*850mm
Тежина
36kg
Фотографии од кикирики слој машина :

Кон својствата

сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
UDTY-400
Функција:
Обложување
Моќност (W):
120W
димензија:
550*400*850mm
Напон:
220v
моќност:
120W
Тежина:
36kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Брзина На Ротирање:
0-60r/мин
Забава Моќ:
60W
Капацитет:
5-7kg/серија
тенџере дијаметар:
400mm
Електрични апарати машина:
0.75 kW

Производи во категоријата

220 V 15 L комерцијални колбас stuffer екструдер додатен машина колбас производителМашина за функција : 1 Четир

Електрични Снег Сладолед Хлапак МашинаСпецификација : Тежина : 17.9 kgМоќност : 350wКапацитет : 90kg / hБрзина : 25

Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жал

нерѓосувачки челик атарот атарот / samosa атарот машина машина за правење за продажба 220v / 110v JGT60 1pcСликата

Во согласност со USP, ЕП, ЈП и Меѓународниот Фармакопеи.Многу благодарам На машина со посебен дизајн, брзи

СЕ заверена на 304 нерѓосувачки челик храна одделение 2500 W KN48 нерѓосувачки челик пченка буриња со бесплат

Топла продажба Кинеска медицина; Состојки дробилката прав миксер вода мелницаултрафини мелница машина

Производ параметри Парче дебелина : 110мм Производ тежина : 1.73 кг Производ големина : 415*170*220mm, големина на

220 V Мулти шпорет Тава Автоматско Готвење Машина Интелигентни готвење тенџере автоматскиготвење робот T

Нерѓосувачки Челик Половина Рамен Половина Линискиот Плоча Електрична Griddlepricture покажуваDescribtion

CE Одобрени Нови Пристигнување Отворено Мобилни Храна Приколка Улица Мобилни Храна Количка Кина Фабрик

брза храна мобилен кујна приколка велосипед храна количка мобилни брза храна приколка / мобилни храна

Француски Помфрит Машина за Сечење Сечење компирот машина намали ротквица краставицаСликата покажува

Електрични Тестенини Глупак машинаСпецификација : ИмеТестенини машинаМоделDZM350КорисничкиYesМоќност1500w

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари...

1pc Нерѓосувачки Челик Прирачник Slicer Домати Овошје и Зеленчук Хеликоптер Машина за Сечење Овошје и Зелен

Ако било кој дел да е скршен, ќе се поправи или ќе ви испрати нова делови по корисници испрати назад скрш

Зеленчук Сечење Машина Забелешка : Ако изберете 110 V 60 HZ ,Ние ќе испрати transoformer за вас ,не значи дека машин

нерѓосувачки челик атарот атарот / samosa атарот машина машина за правење за продажба 220v / 110v JGT60 1pcСликата

UDMJ140(Со мотор)Путер од кикиритки мелница / путер од кикиритки машина / сусам паста мелење машина​Парам

Топла продаде економски Соја бомбардирањето машина грав shellerТехнички параметриМоделUDXMD150UDXMD200Тежина64kg7

lotсеме sheller lotорев бомбардирањето машина lotсеме hullerТехнички параметриКарактеристики1 Ротирачки отворот

Please wait...