0
clear
  • Година Нови Кожа Charpie Челик Коски Underbust Корсет
  • -20%
  • -20%
Година Нови Кожа Charpie Челик Коски Underbust Корсет

Година Нови Кожа Charpie Челик Коски Underbust Корсет

DEN 1014.72

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.
Процес на производство
За нас
Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Топла производи на Жените Тело Форма Corpete Corselet Готски Corsage Црвена Секси долна Облека Половината Обука Корсети И Bustiers
Пакет детали (пониска од 2kgs)
Пратката методи
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток , Австралија
КИНА ПОСТ
15-25
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. OEM Прифатени : Ние може да произведе било која вашиот дизајн.
Детали Фотографии на Жени Тело Форма Corpete Corselet Готски Corsage Црвена Секси долна Облека Половината Обука Корсети И Bustiers
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.Материјал 100% латекс 3.Бои Кајсија 4. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.MOQ 1pcs прифатено 8.OEM Прифатени 11. Потрошувачка КК систем и Високо-квалитетни кадри се направи тоа е можно да се нудат сигурен во квалитетот на производот.Рок на плаќање ЗАЧУВАМ 12.Големина S-2 XL 6. Ние се третираат клиенти, како и на нашите пријатели. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Нашата Предност 1.Логото
ODM стилови не лого. Добра Репутација на пазарот.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
Име На Производ
2016 Година Нови Кожа Charpie Челик Коски Underbust Корсет
Општи Информации 1.Објектот 2016 Година Нови Кожа Charpie Челик Коски Underbust Корсет 2.Превозот време 24 часа во рамките на примиле исплата. 1pcs MOQ прифатени , дека ќе може да се провери квалитетот на објектот.
ОЕМ стилови може да биде приспособен.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на Корсет 14.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.Снабдување со капацитет 3000pcs месечно 13. Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред. Вредни & Внимателен услуга ви дава право да Прават Бизнис Лесно.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Spandex
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Број На Модел На:
M1356
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Големина:
S-2Xl
боја:
Црна

Производи во категоријата

Poducts Име2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсе

Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повр

Страна Патент ЗатворањеЛанче назад со 9 grommetsЛента АлкохолВграденво Со Приватноста PanelСатенски HemmingТкае

Целосна РакавОдблесокот РакавSlash ВратотИсклучување На РамоБоја : ЦрнаТкаенини Опис : Чипка / TulleГолеми

Секси Бурлеска Чипка Шалче Чипка Сатен пластични коска Bustier Корсет Corselet Overbust Outwear Корсет Тело Shaper Gstring XXL

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Големина S3 XL 6 Голем попуст од спедитор (Долго Договор).ЛоготоODM стилови не лого Ние го заштитите вашиот д

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.Објектот 2015 година НОВИ 4 челик коски жените мод

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 12 Патент затворање Чипка назад со 13 grommets Метални Токи Појас Shoelace З

ГОЛЕМИНАS : Биста : 5581cm,Должина : 21cm,половината : 6886cmМ : Биста : 5884cm, Должина : 22cm,половината : 7290cmL : Биста : 6187c

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

White / Black Оглавник Невестата Bustier и Корсет Блузи Материјал : Полиестер Големина : S M L XL XXL Производ Покаже :

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Име : Браун Steampunk Корсет Со Синџир Токи Ретро Фенси Партија Облека Пиратски Девојки Врвот Корсети Алкохо

Please wait...