0
clear
  • Тешки Eletronico Dispensador де Fita став Fitas Adesivas e Nao-fitas adesivas com јаделе 80mm де largura equivalente GSC80
  • -20%
  • -20%
Тешки Eletronico Dispensador де Fita став Fitas Adesivas e Nao-fitas adesivas com јаделе 80mm де largura equivalente GSC80

Тешки Eletronico Dispensador де Fita став Fitas Adesivas e Nao-fitas adesivas com јаделе 80mm де largura equivalente GSC80

DEN 23472.00

Достапност
Производот е достапен

Dispensador де Fita Dispensador де Fita eletrônico Um Тешки став Fitas Adesivas e Não-fitas adesivas com até 80mm де largura matéria : uma máquina pode abranger uma vasta де гама fita. (8-80mm де largura) alimentação automática e corte. fácil troca де lâmina economia e де к-нож во собата. basta definir о comprimento por contador digital. corpo resistente permite que став ficar 24 horas que está sendo usado. corpo compacto. especificação : Comprimento де corte : 20-999mm Largura da fita : 8-80mm Velocidade де alimentação : 150mm де comprimento) Max. fita кол : . 300мм maior velocidade де corte : 150 mm/s tensão де alimentação : 220 V/50 HZ Н W : 5.5 КИЛОГРАМИ G. W : 6.4 КИЛОГРАМИ dimensão не esboço : 190 (W) x140 (H) x230 (D) mm dimensão не pacote : 230 (W) x225 (H) x300 (D) mm acessórios : Um Cabo Де Alimentação, manual de Instruções aplicada fitas : vários filmes, fita adesiva, não-fita adesiva, fita dupla лице. nota : 110 V/60 HZ Precisa personalizado, олово-time : 15 dias, se precisar де 110 V/60 HZ, por корист entre em contato conosco com antecedência, obrigado detalhes da foto :

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GSC-080
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Тип:
Моќ Алатка Делови

Производи во категоријата

Калап за 3 D Iphone 5 / 5s случај Оваа Мувла е за 3 D сублимација Iphone 5 / 5s случај на трансфер,може да се користи од

Дел име : филтерот за маслоJX070 P1 / LF3724Дел број : 2408002710103 LF3724

Име на производ Предупредување Светлина Модел LTE2071 Номинална AC напон 220 V Моќност 15 W Светло Црвена Боја М

LANXSTAR Објект Сликите ги ПокажуваатПродажба на Комплет јас, 10pcs 140mm должина додадени фајлови : Продажба на

П : имам некоја идеја за нов производ, но не знам дали тоа може да биде произведен.Пластични калапи за про

Име на производ Делница Кутија Монтирани Тип на Површината Монтирани Вкупната Големина 52 x 36 x 23mm / 2.1" x 1.4

Дел име : помошни спојки дискДел број : 800.21 A 012тоа е 310mm во дијаметар, 10 splinesпогоден за Foton lovol ТД 824 TD904 сери

2 парчиња Рампа Печатење Гумени ГлавиГума главата е превозникот кој го пренесува модели на челик врз су

Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPSот и Сингапур Пост.Ние испорака на пакети во рок од 3~7 работни дена по упла

modname=ckeditor99.96% Чист Никел Плоча Рака Лента Листови чиста никел за Батеријата electrode Место Заварување Машин

Сублимација хартија за керамички кригла , плоча , рок фотографија, да се видиме случаи и така натаму , мор

Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо Ако имате било какви проблем

Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови1. Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оште

Поради тоа што не рѓа, па така, е алтернатива на обичните железни цевки за идеален цевка Ви благодариме з

Име на производ Круг од не 'Рѓосувачки Челик Прачка за DIY RC Модел Димензии 22 x 2mm / 0.87" x 0.08"(L*D) Материјал од

Го следат детални информации за вашиот референца : Пластични МатеријалиТермопластични,како ABS, КОМПЈУТ

ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ ПОВЕЌЕТО СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ИСПОРАКА БЕЗ ОРИГИНАЛНИ САМО NETRUAL П

Antifreeze опрема ◇ петрохемиската индустрија : гас пренос цевководи, цевководи, вентили и друга опрема со т

Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел 's не,Изразат начин ил

Универзален безжичен RF (2,4 GHz,900 MHz) далечински управувач коло дизајн.Производи и Компоненти извори услуг

Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен LANXSTAR Објект Сликите ги ПокажуваатНа графиконот е 1

Магнетни Печатење со Мастило Мешање Ролери со Јаже ЗавитканиОпис : Магнетни Печатење со Мастило Мешање

modname=ckeditor0.5 kg 0.1 mm * 3мм Чиста Никел Плоча Рака Лента Листови 99.96% чист никел за Батеријата electrode electrode Место

Белата страна е печатење страна.Сублимација хартија за керамички кригла , плоча , рок фотографија, да се

Калап за 3 D Галакси(S4) I9500 случај Оваа Мувла е за 3 D сублимација Галакси(S4) I9500 случај на пренос, може да се

Please wait...