0
clear
  • Q600 бесплатен превозот хоризонтална handiebar Патот велосипед рогови до количка се справи со 31.8 калибар handlebar
  • -20%
  • -20%
Q600 бесплатен превозот хоризонтална handiebar Патот велосипед рогови до количка се справи со 31.8 калибар handlebar

Q600 бесплатен превозот хоризонтална handiebar Патот велосипед рогови до количка се справи со 31.8 калибар handlebar

DEN 1228.32

Достапност
Производот е достапен

Име : Мртов лета трки авион да се стави Материјал : алуминиум легура Големина : Φ31. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.Ви благодариме за разбирањето! 3. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.

Кон својствата

боја:
Црна, Сребрена
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
Q600
Материјал:
Алуминиум легура
is_customized:
Yes
менгеме дијаметар:
25.1 - 26.5 mm
Ширина:
300 - 400mm

Производи во категоријата

Точка Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Светло Пред Led Велосипед Светилка Кри USB Полнење Телескоп

Велосипедот Релаксација Handlebar Алуминиум Легура Триатлон Аеро Остатокот Handlebar Патот Планински Велосипе

Данок : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.3) Контак

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : нема логото целосна јаглерод патот свиткана handlebar внатрешни р

[име] 2016 година влакна свиткување / спортски автомобил на патот [type] криви се справи [изглед] 3 K јаглерод w

litepro Велосипед handlebar 25.4 mm*580 / 600mm ultralight јаглерод виткање велосипед хоризонтална handlebarМАТЕРИЈАЛ : јаглерод

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМати

детали за производотширина : 400 / 420 / 440mm цевка центар до центарматични должина : 90 / 100 / 110 / 120mmтежина : 265g за

ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатКапка /

Бренд : ПЛАТP Материјал : Јаглерод Влакна Рамен Големина : 31.8 * 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm Столб Гол

2017new surperlogic целосна карбонски влакна велосипед TT handlebar патот велосипед остатокот handlebar велосипед додато

2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ние се посвети на себ

2 Човекнаправени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност Затоа, вашите повратни информаци

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМати

Handlebar : Материјал : Јаглерод влакна со Дијаметар : 31.8 mm Рамен Handlebar ширина : 580 / 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 мм столб

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Рамен Интегрирани Handlebar Со МатичниБренд : Интегрирана MTB handlebar со м

Nombre : toda la fibra де carbono де bicicleta де Carretera де una curva Материјал & : Toda la fibra де carbono ; Apariencia : aceite ligero Especificación : 28.6*400x90

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : ievele целосна јаглерод патот свиткана handlebar внатрешни рутински

Бренд] : JIMAITEAM 【Име】 : 2018 нови 3 K ситејаглерод автопат да се земе одмор за смртта / TT заменик 【Материјал

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро Ако купувачот не ја прими стоката во

ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армиранокочница лост зони 3 K јаглерод ткаа

3 K Целосна Карбонски Влакна Велосипед Handlebar MTB Велосипед Интегрирани Хоризонтална Handlebar на Матични 600 / 620

[Материјал] : Јапонија Toray t800 карбонски влакна 【Сликарство】 : 3k + боја логото 【Дијаметар】 : 31.8 mm 【Вертик

Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!.Попродажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалите

2017 Нови GUB 696 Телескопски Велосипед Компјутер Планината се Залагаме За MTB Патот Велосипед Прилагодливи К

Јаглерод Планина Suite = 1pcs (Рамен Или Пораст) Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Произлегуваат Пред вас, ве молиме да ни каж

GUB VAILLANT рамен столб handlebar седиште пост матични поставите планински велосипед велосипед handlebars 31.8 mtb бар fix

Please wait...