0
clear
  • Нов Африкански француска Чипка Ткаенина висок Квалитет везени Африкански Tulle Чипка Ткаенина За Свадба Шиење Додатоци DHL превозот
  • -20%
  • -20%
Нов Африкански француска Чипка Ткаенина висок Квалитет везени Африкански Tulle Чипка Ткаенина За Свадба Шиење Додатоци DHL превозот

Нов Африкански француска Чипка Ткаенина висок Квалитет везени Африкански Tulle Чипка Ткаенина За Свадба Шиење Додатоци DHL превозот

DEN 4920.00
DEN 3887.00

Достапност
Производот е достапен


метар метар
Ткаенина Материјал : Чипка ткаенина Ткаенина Ширина : За 120 CM Ткаенина Боја : Црна/ бела Ткаенина Пакување : 5 Метри
Производ Функција : Погоден за било DIY,Завеса декорација ,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Здолништа декорација, итн сите се многу убави.

Кон својствата

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
120cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BL50068
Ткаенина Тип:
Voile
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Чипка

Производи во категоријата

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму...

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенин

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар)...

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 130cm / 51.22 инченбоја : белаколичина : 1yards1inch=2.54 см 1cm=0.394 ин

Широк : 13 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Црна, БелаПрирачник за мерење на големината, не може да биде мал

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

Ние веруваме дека не постои разумно решение.78 / дворот ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

52 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

Please wait...