0
clear
  • Мини Papercraft 3D Пијано Модел За Деца Образовни Играчка DIY Мини Хартија Играчки
  • -20%
  • -20%
Мини Papercraft 3D Пијано Модел За Деца Образовни Играчка DIY Мини Хартија Играчки

Мини Papercraft 3D Пијано Модел За Деца Образовни Играчка DIY Мини Хартија Играчки

DEN 239.52
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Мини Papercraft 3 D Пијано Модел За Деца Образовни Играчка DIY Мини Хартија Играчки
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ e-mail*** **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ **** *Производ : 3 D Загатка Модел - Pinao *Материјал : Хартија *Пакет Големина : 19cm 12cm x *Собрани Димензии : 4cm x 2.7 х 1,5 см
ПЛАЌАЊЕ :
1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно. 3.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине. 4.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.
2.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S. F. Express.
3.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.
Се ВРАЌА : 1.Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот. 2.Враќа се само прифатени ако објектот е неискористена во неа е оригинално пакување. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме да го потврдите приемот на вашата нарачка. 2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. 3.ве молиме контактирајте нè ако имате прашања. За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печатените производи,производи од Хартија,Пластични производи во кина.Longgang Градот се нарекува Кинески подарок град, Кина печатење на градот.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет. Ако ви треба обичај оваа точка ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе понуди подобар договор за вас!

Кон својствата

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
JZ028
Бренд Име:
ENO Поздрав
Производот:
3D Модел Пијано
Материјал:
Хартија
готовиот модел:
4cm x 2.7 m x 1,5 см
Тип:
Мини Модел
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг(Копното),Кина

Производи во категоријата

120gsm 100pcs Висок Квалитет A4 шарени Kraft Хартија DIY HandmakeКарта во донесувањето Одлуки Занает Хартија Дебел Кар

Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 3cm, 1.18 инчен (1 Buc Налепница) Количеството : 54 компјутери налепница

Функции : Сосема нов и висок квалитет Изработени од пластичен материјал, безбедно и заштита на животнат

Подарок Завиткување Ткиво Хартија Зелена и Бела Polka Точки Шема, 50x40 cm 500pcs / многу Големо, Бесплатен Превоз

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

6inch scrapbooking хартија групи на 27sheets24sheets / многу,12kinds на моделот3sheet на умрам намали хартијаДобредојдовте на

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ENOGREETING DIY scrapbooking хартија подлога1sheet Умре сечење хартија24sheets позадина хартија, 12 дизајн, секој дизајн 2sheet

Подарок Хартија За ЗавиткувањеСекоја книга тип вклучува 24sheets со 12 различни дизајнМатеријал : 120gsm облож

15cm боја тебе боја рачно изработени занает оригами хартија деца DIY оригами материјал 48 PCМатеријал : харти

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! 6 Inch Божиќ Scrapbooking Хартија Пакет 12 Божиќ Модели Scrapbooking Хар

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!18different дизајн *2sheets+ 4 умренамалување на листовиМатеријал : Ха

Pls оставете порака за да нè ако сакате да прилагодено лого,ние ќе работиме надвор цена за вас наскоро.Диз

12 инчен бележник хартија сет1sheet умре сече лист хартија24sheets позадина хартија, 12design, секој дизајн 2 листов

200gsm 10 / 20 / 50pcs A4 Браун Kraft Хартија DIY рачно изработени Картичка Правење Хартија, Занает Висок Квалитет Деб

Обичај Луксузен бренд лого, име печатени подарок облека, чевли хартија за завиткување glassine ткиво хартиј

80 Листови Занает Хартија Лаптоп Рефил Внатрешна A6 Хартија Страници Гроздобер Ретро Kraft ХартијаФункција

големина : 52cm*5yards(4.5 метри)материјал : нетотежина : 0.5 кгколичина : 5yards(1yards=91cm)забелешка : за употреба на мат

Ако ви се допаѓа некои книги или видео за п uilling хартија ,ве молиме оставете ја вашата email кога ќе ги нарач

димензии : 60cm*60см / 23.64*23.64 инченматеријал : oppколичина : 20pcs / пакетзабелешка : за употреба на материјалот з

ENOGREETING DIY scrapbooking хартија подлога слатка срцето зборови цвет dot за дизајн1sheet Умре сечење хартија24sheets поза

DIY Фото Албум Победник Приказна Декоративни Scrapbooking Трудови Занаети Уметност Картичка 6" Една Страна Печ

Please wait...