0
clear
  • Силно лепило Црно на Бело Етикета Лента tze-se1 TZ-SE1 Tz se1 Tze-se1 Компатибилен за p-допир етикета печатач
  • -20%
  • -20%
Силно лепило Црно на Бело Етикета Лента tze-se1 TZ-SE1 Tz se1 Tze-se1 Компатибилен за p-допир етикета печатач

Силно лепило Црно на Бело Етикета Лента tze-se1 TZ-SE1 Tz se1 Tze-se1 Компатибилен за p-допир етикета печатач

DEN 744.00

Достапност
Производот е достапен


Силно лепило Црно на Бело Етикета Лента tze-se1 TZ-SE1 Tz se1 Tze-se1 Компатибилен за p-допир етикета печатач
Ова многу содржи 3pcs tz2-se1, ако ви треба било други бои, ве молиме оставете ми порака кога ќе го поставите цел.
TBS(TOBESHINE) е Професионална етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен tz-se1 tze-se1 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6, 9,12,18,24,36 mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд TBS Модел tz2-se1 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја на Црна Мат сребро (други бои се достапни) Големина 6mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Кон својствата

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
tz-se1
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes

Производи во категоријата

Промет на големо со бесплатен превозот компатибилен tz tze лента TZeSE4 ламинат TZ безбедност кертриџ касета

црно на бело компатибилен стр допир 9mm*8m tz лента TZSE2 12mm Безбедност лента ламинат ја лентатаОва многу содр

Компатибилен брат ptouch етикета создателот лента tze251 tz 251 24mm црно на белоОва многу содржи 5pcs 24mm tz лента TZe251

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11226 / DK1226Етикета големина : 52mm*29mm, 1000 Етикета / РолнаБоја : БелаМатериј

Компатибилен TZe 211 tz 211 Црно на Бело ламинат 6mm TZ етикетирање лента за Брат PTOUCH печатачОва многу содржи 5pcs

Бесплатен превозот се меша бои 9mm Dymo Д1 Кертриџ Касета 40920, 40921,40922,40923,40924Ова многу содржи 5 PCS 9mm компатибил

3pk компатибилен Црно на Зелена 40919 dymo д1 9mm етикета ленти за dymo labelmanager принтериОва многу содржи 3 PCS 9mm црно

Компатибилен 18mm TZe флексибилни ID лента tzeFX241 tzFX241 tz FX241 Црно на Бело TZ кертриџ касетаОва многу го содржи 2 п

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11220 / DK1220Етикета големина : 39mm x 48mm, 620 Етикета / РолнаБоја : БелаМатериј

9mm*2.5 m 12mm*2.5 m компатибилен Dymo црн Носорог на жолта Топлина се Смалуваат ЦевкиОва многу ги содржи едни со 2

Компатибилен брат TZ лента 6mm TZe611 tz611 црно на жолта етикета касета Tze 611 Стрдопир етикета лента TZ611Ова мног

DYMO Д1 12mm Label Manager етикета лента DYMO кертриџ касета 45013 бела за Dymo Професионални LabelmakersОва многу содржи 10pcs н

Бесплатен превозот лента ST6 KW за KINGJIM labelworks компатибилен за LW300 LW400 етикетирање на создателот етикета лен

12mm црно на бело KINGJIM лента SS12 KW ST12 KW SC12 RW SC12 BW SC12 YW компатибилен за двете KINGJIM етикета ленти LABELWORKS LW400 LW600Ова

Бесплатен превозот 5 компјутери Tze 631 12mm Tze Tz Лента Компатибилен Брат Ptouch Кертриџ Етикета Создателот Лент

Модел : AZe251 ( compatibele со Брат TZe251 , TZ251)Боја : Црно на БелоГолемина : 24mm X 8m​Забелешка:1.Ве молиме да го потврд

20 КОМПЈУТЕРИ TZ ЛАМИНАТ TZE211 TZe211 tz211 tz211 стр допир 6mm ЦРНО НА БЕЛО ЕТИКЕТА ЛЕНТА TZe 211 ЛЕНТИ Ptouch TZ211 ЕТИКЕТАТА

100% компатибилен со Брат PДопир серија печатач : Име На Модел : MK131Боја : Црно на ЈасноДолжина : 8mШирина : 12mmP

ламинат етикета сина лента на бело за брат tz tze серија компатибилен печатач етикета tze233 tze 233Ова многу со

компатибилен Црно на Жолта TZeFX651 TZFX651 флексибилни 24mm ламинат етикета ленти за Ptouch етикета принтериОва мн

Функција : 100% Компатибилен за Dymo Д1 ПечатачБоја : Црно На Бело / Црно на Црвено / Blakc на Зелената / Црно на Blue

12mm Црна Лента Tz335 Ламинат Tze335 Tze 335 За P Допир Pt9700pcОва многу содржи 1pcs 12mm tz лента tz2335 , но ако ви е потребна б

Please wait...