0
clear
  • 12V/24V/110V/220V LED аларм светилка Изрази четири бои Ротари сопирачките/ strobe светлина/strobe светилка
  • -20%
  • -20%
12V/24V/110V/220V LED аларм светилка Изрази четири бои Ротари сопирачките/ strobe светлина/strobe светилка

12V/24V/110V/220V LED аларм светилка Изрази четири бои Ротари сопирачките/ strobe светлина/strobe светилка

DEN 325.44

Достапност
Производот е достапен

12 V/24 V/110 V/220 V LED аларм светилка Изрази четири бои Ротари сопирачките/ strobe светлина/strobe светилка Опис на Производот
Боја : црвена , жолта, зелена,сина
Напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V
Dimention : 172.6×Φ92.4(mm)
Моќност : 2-3 W
ИМАЈТЕ на ум : Вие подобро би проверете со Контакт Лице прво, пред у цел или да му платат за
сите производи,доколку не е онлајн,pls го испрати е-мејл и ни Даде вашата e-mail адреса.
pls забелешка боја, на напон,dimention.
ние ќе delivry штом possiblie и го испрати на следење на број на у.
Ние само сакаме да coorperate happly со секој клиент. благодарам u.
Answer : ___________________________ Note :
1 : U подобро би контактирајте со нас/e-mail прво, пред у плати за тоа, ако u, не е многу
јасно за производи. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2 : Pls известување на напон, фреквенција, и функцијата и други спецификации.
сигурни дека тоа е костим за вашите производи. Ништо не е многу јасно, контактирајте со нас.
Ако у потреба на други фреквенцијата и напонот, Кажи ни, ние исто така се направени за вас.
Повеќе внимателно, трпеливи.
Со нетрпение очекувам да соработуваат среќно со секој клиент!
Плаќање :
ЗАЧУВАМ , WESTERN UNION, од Страна на T/T
Превозот :
1 : Стоки ќе биде предаден само по приемот на вашата исплата.
2 : Нормално нарачки ќе биде испорачуван ЕМС или DHL или UPS-от, и испратена
во 3 работни дена по уплатата. Ако вашата цел е недостапен, ние ќе
контактирајте со u во 48 часа.
3 : Следење на Број ќе се пишува на веб-сајт за да ја проверите.
4 : купувачот ќе биде одговорен за данок или должност задолжени од нивните земја, ако ги има.
5 : ве Молиме овозможи 5-7days за вашата пратка. да arriver од UPS-от/DHL, 7-15days со ЕМС.
Ако у имаат пријатели во кина, ние исто така може да испрати стоката на вашите пријатели
превозот со вашата други производи, за да се спаси трошоци.
Повратни информации :
1 : Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2 : Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3 : Pls не,т двоумете се да контактирате со нас ако у не се многу јасно да се знае како да се користи или
го инсталирате.
производи :
нашиот главен производ е за безбедност и заштита. како што замав портата моторни/замав портата настроената
controler/замав портата оператор/лизгачки портата оператор/лизгачки портата моторни contrler/photobeam
сензор/инфраред сензор/security сензор/autogate сензор/autodoor сензор /бариера портата controler/
далечински/детектор на чад/притисни копче/магнетен сензор за врата и многу други.
фото клетки/сензор/сензор за движење/фотоелектрически сензор/инфрацрвени зраци сензор/инфрацрвениот детектор

Кон својствата

боја:
DC12V, DC24V, AC110V, AC220V
Број На Модел На:
TD110
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно со Сигнал
Ветер:
Никој
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO

Производи во категоријата

Автоматско местење на портата настроената(за 500 до 1200kgs портата,Пакет содржина : 1 * моторни 2 * далечински

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

кога напојување краток спој се јавува, на енергија може да биде 7.Спецификација : 1.Работата фреквенција :

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Пакет содржина : одделение за заклучување( bidiretional верзија за пристап или една пристапна верзија)+15pcs keyfobs

SC700 е 125 KHz близина контрола на пристап на терминал со вклучени 3 TFT LCD, бојата на екранот и екранот на допир

Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиенто

Tripod Turnstile Моторни и механизам(вклучувајќи моторни, грб, одбор за контрола со LED индикатор, шалтери, RFID чит

(како што се фото електрични сензор, max тековната излез 1А) 11 Учење копче се користи за програма / remove remote CO

Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потр

Топла продажба на производи Електронски автоматски Висок Квалитет Двојна Рака Замав Портата Настроена

2, Сите парцели ќе биде испорачуван мал пакет, тоа не е гарантирано дека парцела треба да пристигне во ра

За диливери експрес, доколку купувачот избира EMS, продавачот ќе ја испрати на стоки со ЕМС, DHL, или UPS или FE

Биометриски Отпечаток RIFD Контрола на Пристап на Систем за Дом / Канцеларија УпотребаПристап Контролер +

Тоа е врз основа на мало пакување на 10мм x 10мм, на тој начин, тоа е полесно да го вградите во корисникот на

Производ параметри за Работа на владата : моќта на заклучување моќ за да го отклучите Максимален напон :

Електрични портите / Електрични Замав Портата Настроената 300 КГ Замав Портата Мотор Со 4 Далечински Упр

Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа...

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по п

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од стр

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

TFS20 е професионална боја на екранот за отпечатоци контрола на пристап Овој модел дизајниран строго коле

Гаранција1 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првоби

далечински контролирани паркинг заклучување / паркинг бариера / паркинг простор кодотЗа производ , ние

Еден од текст може да се користи како контра;7 Според овој услов, RTU врши ModbРоб.3 G GSM Аларм Далечински Упра

контрола на пристап на системи за контрола на пристап на читателот, контрола на пристап посветен на нап

Производи на нашата компанија се различни и целосно опремени Ве молиме имајте во предвид дека postages / со

Please wait...