0
clear
  • АЊО Евтини соодветна Замена Светилка ELPLP28/V13H010L28 со Случајот за EPSON PowerLite Кино 200/200+/500/проектот за модернизација на образованието-TW200/TW500/TW520
  • -20%
  • -20%
АЊО Евтини соодветна Замена Светилка ELPLP28/V13H010L28 со Случајот за EPSON PowerLite Кино 200/200+/500/проектот за модернизација на образованието-TW200/TW500/TW520

АЊО Евтини соодветна Замена Светилка ELPLP28/V13H010L28 со Случајот за EPSON PowerLite Кино 200/200+/500/проектот за модернизација

DEN 1872.00
DEN 1778.00

Достапност
Производот е достапен


Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време околу 30~60 дена.
Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Сите не-квалитетни вина е исклучување од се враќа политики. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник. Како Знам Кога Да Го Замени Мојата Ламба?
Модерната проектори ќе имаат вграден тајмер кој држи песни на проекторот светилка за време на користењето. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето. Она што е проектор ламба?
Технички опис на модерна проектор сијалица е дека тоа е ултра-висок притисок меркур пареа ЛАК светилка. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена. Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали.~Сабота
9 : 00сум~21 : 00pm
Недела Затворени
Сите наредби ставен на неделата или празници ќе биде предаден од следниот ден кога добивање на врати на работа. Ако итна цел или сакате брза испорака, тоа е подобро да се избере DHL или FEDEX. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа. При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот.

Кон својствата

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
ELPLP28
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување

Производи во категоријата

Специфични параметри : 100% НОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Benq EP770 тркала боја1 За производи : Ние с

Светилка Модел : XL5300Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За SONY KDSR60 XBR2 / KDSR70 XBR2ОписЗ

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напон

Компатибилен Голи Светилка (CB).Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Предмети ќе бидат испратен

Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА1 Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечи

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Експрес КурирРабо

На DT01021 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : INFOCIN3134a, IN3136a, IN3138 HDa, IN3138 HD,VIVITEK D912 HDДел Број : СПЛАМБА092, SPЛА

ОписСветилка Модел LMPF250Проектор : За SONY VPLFX50Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проект

Производ вовед : Проектор предмет : VT480 / VT490 / VT491 / VT495 / VT580 / VT590 / VT595 / VT695P / N : VT85 LPБренд име : NSHНоминална моќн

инаку ние не прифаќаме тоа3 Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе с

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Можете да не конта

Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.DHL ќе биде зеде за 47 дена да пристигнат.ви бла

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : LMPE2122000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 210 Wat

Бесплатен Превозот проектор крушка светилка PVIP 240 / 0.8 E20.9n 5 J.J7 L05.001 за BENQ W1070 W1070+ W1080 W1080 ST HT1085 ST HT1075 W1300Специ

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕXR20 LPКомпатибилен со : XGMB55 / XGMB55 X / XGMB65 / XGMB65 X / XGMB67 / XGMB67 X / XR20 / XR20

Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.Товарни собе

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Про

ОписКомпатибилен Проектор Светилка ЕТLAV300 за PANASONIC PTVW340 U PTVW340 Z PTVW345 NU PTVW345 NZ PTVX410 U PTVX410 Z ИТНСветилка Модел

Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг Во повеќето случаи, замена само вклучува неколк

Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа Ние нема да наплата на превозот обвиненија

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Please wait...