0
clear
  • Лен 2018 Памук Бебе Момче Девојка Лето Есен Т Кошули Дете Удобно Врвот Tee Деца Детска Облека Копчето 80-130cm Висина
  • -20%
  • -20%
Лен 2018 Памук Бебе Момче Девојка Лето Есен Т Кошули Дете Удобно Врвот Tee Деца Детска Облека Копчето 80-130cm Висина

Лен 2018 Памук Бебе Момче Девојка Лето Есен Т Кошули Дете Удобно Врвот Tee Деца Детска Облека Копчето 80-130cm Висина

DEN 257.28
DEN 257.00

Достапност
Производот е достапен

Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина на Една големина ставка не е одговара за сите. Политика на враќање Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Било увозни давачки додадете пријави се на купувачот одговорност, да се обезбеди вашите минимален данок, ние може да се изјасни како "подарок / примерок" со ниска вредност. Објектот превозот следење на број ќе биде информиран за вас. Повратни информации, Ние сме толку горди на примање многу повеќе позитивни повратните информации од нашите клиенти. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го примите објект за повеќе од 50 дена. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо.394 инчен Големина Биста Должина 12 M/80 60 см 35 см 24m/90 62 cm 38 cm 3 T/100 65 cm 40 cm 4 T/110 68 см 43 см 5 T/120 71 cm 45 cm 6 T/130 74 см 48 см Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење. Сите предмети ќе се организира превозот во 1-6 работни дена од приемот расчисти исплата. Клиенти сите се наши пријатели. Вашето задоволство е наша цел. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Она што Ќе Добиете за : 1 x Мода Деца блузи Пратката 1. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ве молиме проверете го вашиот детални адреса и контакт број внимателно пред поднесување на вашата цел. Ве молиме да контактирате со локалните пост по вашата добиете на следење на број. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, epacket и за 7-35 работни дена можете да ги примите објект. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ви благодариме!. Ние гарантираме вашето 100% задоволство. Моден дизајн, 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук, Полиестер Боја : Слика Боја Плочка Големина : 1 cm=0. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или размена кога ние и вашиот пакет. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager порака или E-mail порака, ние ќе ви одговори во Рок од 48 часа.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Лен
Бренд Име:
ALEXUS БЕЛА
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Производи во категоријата

*Удобен Ткаенини Изработени од 100% памук, за мека, комфор и дише (Освен некои земји и APO / FPO)2) S&H НЕ се вклуче

За Нашата Продавница1 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.2.На

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предви

Вовед : Направени од Lycra Памук;Квалитетот Печатени Заврши;Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сака

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 12 димензии помали од Е

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни з

Athough секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мод

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : К

Големинабиста(cm)должина(cm)Ракав(cm)половината(cm)S104786595М108796699L1128067103XL1168168107Како различни компјутери екрано

Please wait...